Arama sonuçları: *

1. F

Cpu Led Işığı Sönmüyor

Aorus b450m Am4
  2. F

Cpu Led Işığı Sönmüyor

Ama anakartım tamir edildi yani imkansız böyle bir şeyin olması 1637839452 Voltaj Ayarını Bios ve Chipset Değilde VRM ler Yapıyor Diye Biliyorum
  3. F

Cpu Led Işığı Sönmüyor

Bunu hangi anakartla yaşadınız
  4. F

Cpu Led Işığı Sönmüyor

Kolay gelsin, Bios ile ilgili bir problem yaşadım bu olayın sonucunda anakart ım bozuldu garantiye gönderdim tamir ettik test ettik görüntü aldık dediler yolladılar, ben sistemi kurdum cpu led ışığı yandı bunun üzerine bilgisayarcı ya bıraktım sistemi bilgisayarcı başka bir işlemci bulup...
  5. F

Yıldırım çakması sonucu ekran kartı yanar mı ?

Kanka ekran gelmiyor ki
  6. F

Fanların dönmeme sebebi nedir peki ?
  7. F

Anladım. Yanması için sebep mi peki ?
  8. F

Ben zaten dönüştürücü kullandığım için genelde de ekran gelmeme sorunu yaşıyordum zaten merak ettiğim fanların ilk açılışta dönmesi şart mı ? 1607175774 Fanların düğmeye bastığım anda çalışmasımı gerekiyor yoksa biostan geçtiğindemi çalışmaya başlaması gerrkiyor. 1607175873 Anlarlar mı şimşek...
  9. F

Yıldırım yakına çarptı ekran cızırtılı hale geldi hemen yeniden başlattım kullanmaya devam ettim.
  10. F

Dediğim gibi yıldırımdan sonra kullamdım bilgisayarı çok saçma şimdi böyle yapması...
  11. F

Onu nasıl anlarız ? Biostan ses çıkartmak için cihaz yok elimde :(
  12. F

Bilmediğimden soruyorum priz ile ne alakası var biraz daha açabilirmisiniz ?
  13. F

Hocam benim anlamadığım ben bilgisayarı kapatmadan önce problem yoktu koku felan da yok anlamadım ben bu işi
  14. F

Dün akşam bilgisayarda After Effects ile uğraşırken yakına şimşek çaktı ve ekran uydusuz televizyon gibi cızırtılı hale geldi. Dedim ekran kartı yandı herhalde yeniden başlattım. Bilgisayarı normal bir şekilde başladı ve bütün parçalar sorunsuz çalışıyordu. Hatta ekran kartı ilk açılışta 24...
Top Bottom