Arama sonuçları: *

1. ArdaÖzzencir

Ekran Kartım Görüntü vermiyor

evet evet sorunsuz çalışıyordu ben biosu atarken sanırım elektrikler gidip gelme sıkıntısı olmuştu anakartta bios sorunu vardı onu bir şekilde halledip yeni biosu attım sorunsuz anakart çalışıyor ancak 1060 ekran kartımı taktığımda görüntü siyah şekilde kalıyor bios pili ram her şeyi denedim...
  2. ArdaÖzzencir

evet denedim ayrı bir sisteme taktığımda çalışıyor görüntü veriyor sürücülerinide sıkıntısız kuruyorum
  3. ArdaÖzzencir

eski bios yüklediğim halde aynı şey oluyor acaba ekran kartının biosunda herhangi bir sorun olabilir mi 1649521089 biosu aldığın halde aynı sorun devam ediyor
  4. ArdaÖzzencir

biosu eski sürümüne mi getirme mi tavsiye ediyorsun
  5. ArdaÖzzencir

Merhaba Asus dual 1060 3gb ekran kartım bios güncellemesi sonrasında görüntü vermemeye başladı ekran kartımı başka sisteme taktığım ise sorunsuz çalışıyor başka bir ekran kartınıda bios güncellemesi yaptığım sisteme takıncada görüntü alabiliyorum sizce sorun nerde
  6. ArdaÖzzencir

wraith prism işlemcim 3000rpm dönüyor nasıl kontrol edebilirim

Merhabalar wraith prism işlemcim 3000 rpm dönüyor ve çok sesli çalışıyor bende fazlasıyla rahatsız oluyorum bunu kontrol ediceğim bir uygulama var mı biostan ayarlarını değiştirdiğimde hiçbir değişiklik olmuyor
  7. ArdaÖzzencir

Bios güncelleme sonrası bilgisayar açılmıyor

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Dün gece anlatım videosunu izleyerek BIOS güncellemesi yapmaya kalkıştım, MSI sitesine gidip en son sürümü indirip devam ettim her şeyi bilindiği gibi yaptım daha sonra Update bitince yeniden başlatılacaktı bilgisayar gidiş o gidiş bir daha asla görüntü gelmedi...
  8. ArdaÖzzencir

165hz için displayport görüntü vermiyor

displayportuna bağladığım zaman anakartın logosu çıkıyor biosa girdiğimde ise görüntü var ama windows girerken görüntü gidiyor gelmiyor
  9. ArdaÖzzencir

165hz için displayport görüntü vermiyor

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g27c4-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-pm-HB00000OCR42 monitörüm bu 165hz için displayport aldım ama taktığımda görüntü alamıyorum sadace hdmi ile alabiliyorum
  10. ArdaÖzzencir

Ekran Kartı ve Anakart için termal pad önerisi

Merhaba Ekran kartımın ve anakartımın termal padlerini değiştirmek istiyorum önerisi ve boyut hakkında bilgisi olan var mı
  11. ArdaÖzzencir

BİOSTA CPU FAN RPM HIZI DEĞİŞTİRME

Biosu güncellediğimde cpu fan 2000 rpm çalışıyordu biosu güncelledim ve 3000 rpm çalışmaya başladı ve çok ses çıakrıyo rpm hızını nasıl düşürebilirim
  12. ArdaÖzzencir

Eski tip anakarta format atamıyorum

işletim sistemi kurucam anakartım: ASUS M4A78-VM
  13. ArdaÖzzencir

Eski tip anakarta format atamıyorum

Merhaba eski tip biosa format atarken usb belleğimi ilk sıraya alıyorun ama kapanıp açılıyor ardından tekrar biosa geliyor usb belleğimi nasıl yazdırmam gerekiyor .MRB olarakta seçtim ama yinede olmuyor
Top Bottom