Arama sonuçları: *

1. A

İşlemci Yere Düşürdüm Ama Bilgisayar Çalışıyor kullanıyorum Bi Sıkıntı Olurmu

Acaba kasaya çarptığı için işlemci Hasar alıp performans kaybı yaparmı diye düşündüm normal vereceği performansa göre daha düşük performans vermesi ihtimali 1660652285 Sizce böyle bişey mümkünmü?
  2. A

Çok Teşekkür ederim Yardımınız için rahatlattınız beni
  3. A

stok soğutucuyu söküp taktım Termal macun etkisini kaybedip Derece artışolurmu

Stok soğutucuyu işlemciye tam oturtamadığım için söküp tekrar taktım Soğutucunun üzerinde hazır gelen termal macun etkisini kaybedip Isınma sorunu Derece artma sorunu olurmu termal macunu yenilemeliyimiyim sizce
  4. A

dediğim gibi pinler anakarta sıkıntısız oturdu pinlerde bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çalışıyor düzgün bir şekilde ilerde sıkıntı yaratmaz demi ama pinlerde bi sıkıntı yoksa Kasaya çarptıysa sadece
  5. A

Üründe Fiziksel veya performansında görünen bi sıkıntı yok sadece bu işlemciler yere yakın biyerden düşünce bi yere çarpınca Sıkıntı oluyormu onu öğrenmek istedim kasaya çarptı ordan halıya düştü yani zaten piminde bi sıkıntı olsa bildiğim kadarıyla zaten oturmaz anakarta 1660550722 Öğrenmek...
  6. A

Merhaba arkadaşlar yeni işlemci aldım kasaya takarken işlemciyi elimden kaydı kasaya düştü ordan halıya düştü bi sıkıntı olurmu bilgisayar şuan sorunsuz çalışıyor. Pim ine bakmadım direk bilgisayar a taktım Piminde bi sıkıntı olma veya çarptığı için işlemcinin kendisinde bi sıkıntı olma ihtimali...
Top Bottom