Arama sonuçları: *

1. A

max 17 k hem yazılım hem de oyun için laptop önerileri

https://www.epey.com/laptop/msi-gf65-thin-10ue-045xtr.html şöyle bir laptop buldum sizce alınır mı ?
  2. A

3. A

ekran kartı gözükmüyor

hocam windows 10 yapayımmı? şuan windows 8.1 kalsın mı
  4. A

ekran kartı gözükmüyor

Yarın bi deneyeyim teşşekkür ederim. Yarın sonucu yazarım iyi geceler.
  5. A

ekran kartı gözükmüyor

evet yeni attım 2 saat felan oldu
  6. A

ekran kartı gözükmüyor

tabi atayım 1611449080
  7. A

ekran kartı gözükmüyor

denedim olmadı hocam
  8. A

ekran kartı gözükmüyor

Nvidia geforce 740m
  9. A

ekran kartı gözükmüyor

ekran kartım dün gece bir anda gitti ve intel hd grapichs kartın kullanmaya başladı. tekrar yüklemek istediğimde ise fotoğraftaki hatayı verdi. bilgisayara format attım yazılımsal bir sorundur diye ama formattan sonra da aynı sorun devam etti. Ekran kartımın yanmış olma ihtimali varmı?
  10. A

11000 tl bütçeli laptop önerisi

Kolay gelsin arkadaşlar 11000 tl max bütçeyle alınabilecek laptop arıyorum çok fazla seçenek var sizce hangi laptop fiyatını hakeder önerilerinizi bekliyorum.
  11. A

Alibaba sipariş vermek

hocam bu satıcı minimum 100 adet alınabilir yazıyor ama konuşursam 1 adet sipariş verebilir miyim?
  12. A

Alibaba sipariş vermek

https://www.alibaba.com/?spm=a2700.galleryofferlist.scGlobalHomeHeader.8.2c653bd1shdkLK bu site üzerinden motosikletim için parça söyleyeceğim ama nasıl sipariş verilir ve fiyatı nedir anlayamadım bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? ürün...
  13. A

Redmi note 9pro adaptör

Telefonuma 30w şarj aleti arıyorum hangi ürünü almam lazım?
  14. A

Xiaomi Mi 9T çerçevesi değişiyor mu?

İnternette de bulamadım değişimini :(
  15. A

Xiaomi Mi 9T çerçevesi değişiyor mu?

mi 9 t alaminyum çerçeve tekten değişiyor mu 2. el alacağım çizikler var köşelerinde
  16. A

2500-3200 arası telefon önerisi

anldım teşekkürler
  17. A

yurtdışı alacağım 9 pro ve 8 pro arasında kaldım kamera açısından hangisi daha iyi?
  18. A

telefon almayı düşünüyorum belirttiğim fiyat aralığında kamera ve performans açısından hangi telefonları önerirsiniz.
  19. A

excel programı bilen

beyler yakın bir arkadaşımın ödevi var onun için excel bilen birisinden yardım almam gerekiyor bana yardımcı olabilirseniz sevinirim ödevin bir örneği var sadece veriler farklı olacak
Top Bottom