Arama sonuçları: *

1. M

VİRÜSLERDEN FORMAT ATMADAN NASIL KURTULURUM

Merhaba arkadaşlar 2 haftadır bi sorunum var. Bilgisayardan anormal bi durum olmamasına rağmen sürekli e posta sıfırlama şifreleri alıyorum. Bu beni tedirgin ediyor virüs bulaşmış olabilir bilgisayarda verim çok yedek alıp format atmam zor format atmamadan önerebileceğiniz virüs temizleme...
  2. M

Açılışta bilinmeyen uygulama

Her leptobu açtiğımda böyle bi uygulama açılıyor hem açılışı geciktiriyor hemde ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Aygıt yöneticisinden baktım gözüme çarpanda olmadı. Tam olarak leptobu açınca ekran geliyor açılıyor Windows alt çubuk bar olmuyor sonra bu beyaz ekranlı uygulama açılıyor ve 2...
  3. M

Msi GL63 8se Model Leptop İşlemci Isı Değerleri Normalmi

Yükte diye tahmin ediyorum stres testini başlattım. Başka bişey yapmadım ss aldım
  4. M

Msi GL63 8se Model Leptop İşlemci Isı Değerleri Normalmi

Merhaba Leptopu 2.el aldım ve termal macunları çok kötüydü sıcaklık hep 90 95 derece arası geziyodu şuan termal macunu yeniledim işlemci sıcaklık değerleri normalmi pek anlamıyorum bi bakarsanız sevinirim tam performansta yaptığımı umuyorum.
  5. M

Termal Macun Temizleme.

Merhaba 2. El aldığım Msi Gl63 se modelli leptopun ısınması nedeniyle termal macununu değistirme gereği duydum.İçini açtığımdaki manzara bu benden önceki sahibi nasıl bi değişim yaptıysa heryere termal macunu bulaştırmış nasıl bunu temizlerim karta zarar vermeden. Balata sıpreyi kullansam olurmu...
  6. M

Yardım İntel i7 8750h işlemci çok ısınıyor

4 gb olduğu için tavsiye etmedim 2060 daha iyi
  7. M

Leptop sonuçta gtx1060 lara istiyolar msi nin
  8. M

17 bin 1704280784 Yeni yaptım dedi ama ben tekrar yaptırıyım önereceğiniz termal macun varmı ? 1704280837 Fanlar yan ve arka kısımda hava almasına engel hiçbirşey yok ama termal macunu yeniletecem önerdiğiniz termal macun varmı ?
  9. M

Msi gl63 model leptobum var yenj aldım. Rtx 2060 ekran kartı i7-8750h işlemci var işlemci çok ısındığını düşünüyorum bu değerler normalmi sorun varsa sorun nedir bilgi verebilirmisiniz teşekkürler.
Top Bottom