Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Masaüstü klasörü 100gb neden ????

Arkadaşlarımda böyle değıl onlarda kullanıcılar klasörü 20gb falan 1678017981 YARDIIMMMMM NE OLUR 1678018653 Malligim
  2. M

Çözüldü✓ Masaüstü klasörü 100gb neden ????

Arkadaşlar selamlar masaüstü 100gb üstü gözüküyor niçin böyle 1678016643 Hatta 100 değıl 172 !
  3. M

Yumurta Pişirici Önerisi

Eyvallah kardeşim sağ olasın 1675365131 Ya doğru diyon kankam bana kalsa öyle başka biri için sağ ol yine de 1675365164 Sağ ol bilgi için kendim için değil bir yakınım için alacağım kardeşim iyi akşamlar
  4. M

Yumurta Pişirici Önerisi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar konu başlığında bahsettim bütçe sınırı yok kaliteli olması önemli
  5. M

🔥İndirim Aliexpress Ödül Kardeşliği

Büyük ödül sizi bekliyor! #BonusBuddies #AliExpress ile eve götürebileceğiniz TRY 3,946.10 adede kadar ürün https://a.aliexpress.com/_m0Be6ha Teşekkürler
  6. M

Kahve için termos önerisi

Arkadaşımın doğum günü günü vesilesiyle ona bir kahve termosu almaya karar verdik fp önerebileceğiniz linkleri veya modelleri atar mısınız
  7. M

Bilgisayarımda bluetooth yok

Eyw bro iyi forumlar
  8. M

Bilgisayarımda bluetooth yok

Selam dostlar masaüstü bilgisayarımda bluetooth yok adaptör almam lazımmış sanırım bir öneriniz var mıdır iyi günler
  9. M

Fp bluetooth kulaklık öneri

Eyw brocum iyi forumlar
  10. M

Fp bluetooth kulaklık öneri

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere fp kulak içi kulaklık arıyorum bütçe max 300tl aliexpressden 60tlye var ama kalitesini bilmem tabi önerilerinizi bekliyorum acelem yok ztn indirime girdiğinde alırım
  11. M

çok pahalı değil ,çok da özelliği düşük olmayan orta segment telefon önerisi

Ya var muhakkak fakat o konu hakkında bilgim yok kusura bakma hocam
  12. M

çok pahalı değil ,çok da özelliği düşük olmayan orta segment telefon önerisi

Realme 8 Redmi note 10 2022 Redmi note 10s Samsung Galaxy m23 Epey.com dan almadan çnce piyasa fiyatına ve özelliklerine bakmayı unutmayın
  13. M

Ps4 Kolu önerisi Gamepad

Arkadaşlar arkadaşımın ps4 ü için kol alcaz normal gamepadler ps4 de çalışıyor mu öneriniz varsa uygun fiyatlı link atabilirseniz sevinirim
  14. M

Xiaomi Redmi 10 2022 Alınır mı?

Teşekkür ederim kardeşim bu arada yardımcı olan arkadaşlar hepinize teşekkürler iyi akşamlar dilerim
  15. M

Anlıyorum kardeşim yani yurt dışı cihazlara da bakayım android tarafından ülkeye giriş çıkış yapma imkanım yok şuanlık bir de hocam nerden aldınız acaba 1663090011 Bir de hocam yurt dışı önerebileceğiniz güzel cihaz var mı
  16. M

Anlıyorum kürşat kardeşim eline geçerse haber edersen sevinirim yani yurt dışı cihaz alınır imei atılıp kullanılabiliyor anladığım en son imei atma 25 tl 50tl bişeydi şimdi bir bilgin var mı kardeşim
  17. M

Kaç senedir kullanıyorsunuz hocam bir de imei atma sıkıntı çıkarır mı
  18. M

Global derken hocam ne oluyor sahibindende görüp duruyorum açtırmak için para ve yurtdışı çıkışı falan diyorlar yardımcı olur musun veya eskisi gibi imei mi atıyolar 1663066284 Bir de hangi teli kullanıyorsunuz hocam
  19. M

Sistem toplamak istiyorum ama bilgim ve umudum yok yardım eder misiniz

Ne için alacaksın bilgisayarı kardeşim üniye geçiyorum demişsin laptop almak daha mantıklı değil mi veya kendi şehrinde mi okuyacaksın 1663066041 ne için alacaksın derken yanlış anlama oyun için mi sunum office uygulamaları için mi diye soruyorum
  20. M

Hocam kamera da benim için daha önemli telden oyun oynamam pek 1663065838 Şaka gibi gerçekten hocam kamerası güzel bu fiyatlara öneriniz var mıdır
Top Bottom