Arama sonuçları: *

1. X

İphone xs orjinal bataryamı deji yüksek kapasiteli batarya mı daha iyi

İnternette birçok şey vardı yanma riski gibi ama bunu bilmiyordum. Teşekkür ederim. Banada apple teknik servisinde orjinal taktırmak daha mantıklı gibi geliyor
  2. X

İphone xs orjinal bataryamı deji yüksek kapasiteli batarya mı daha iyi

Merhaba. Bi hafta önce babamın eski telefonu xs e geçtim. Pil sağlığı %77 ve açıkçası çok gitmiyor. Bataryasını değiştirmek istiyorum. Deji gibi markaların yüksek mAh li bataryaları varmış etrafım da da kullananlar var fakat benim telefonum alındığından beri hiç açılmadı ve tamir görmedi. Bu...
  3. X

Minecraft düşük fps sorunu (laptop)

Amd ryzen 5 2500u Rx 560x 4gb 8gb ram (oyuna 5 veriyorum) laptobumun özellikleri böyle ekran kartı ile oyunu çalıştırıyorum optifine ile 15 20 fps lerde 6 chunks düşük ayarlarda oynuyorum. 15 20 fps sizcede çok az değilmi ?
  4. X

ETS 2 Aşırı Düşük fps

ETS 2 de önceden 60 70 fps yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyordum(Demosunu oynuyodum). Şimdi oyunu satıl aldım ama bir şey oldu msi afterburnerda ekran kartı %30-40 larda dolaşıyor işlemci %50-60larda ve en düşük ayarda şuan 20 30 fps anca alıyorum pc özelliklerim Amd ryzen 2500u Rx560x 8gb...
  5. X

Valorant Alt+Tab sorunu

Valorant oyununu tam ekran 1440:1080 4:3 oynuyorum. Oyunda alt tab yaptıktan sonra tekrar oyuna geçtiğimde masaüstü imleci gözüküyor cross un ortasında ve sol tıka bastığımda arkadaki uygulamaya tıklıyor(arkada youtube çalışıyorsa bir viedonun üzerineyken basarsam oyundan çıkıp youtubda o...
  6. X

Valorant alt tab yatıktan sonra atıyor

pencereli tam ekranda da olmuyor denedim masaüstü çözünürlüğünü aynı yaptım fakat yine aynı olay :(
  7. X

Valorant alt tab yatıktan sonra atıyor

Valorant oyununu tam ekran 1440:1080 4:3 oynuyorum. Oyunda alt tab yaptıktan sonra tekrar oyuna geçtiğimde masaüstü imleci gözüküyor cross un ortasında ve sol tıka bastığımda arkadaki uygulamaya tıklıyor(arkada youtube çalışıyorsa bir viedonun üzerineyken basarsam oyundan çıkıp youtubda o...
  8. X

AMD özel çözünürlük oluşturma

Nickname arayana 50 tane cevap gidiyor ama bunun cevabını kimse bilmiyor mu ??? 1608897495 Yok işte özel çözünürlük diye bir pencere yok bende yazılımımda güncel
  9. X

AMD özel çözünürlük oluşturma

Valorant oynuyorum ve 4:3 oynamak istiyorum fakat bir tane var o da 1024x768 o da çok kötü yapıyor oyunu. Oyunun sitesinde yazıyor 1600×1200 çözünürlük oyun destekliyor fakat benim çözünürlüklerimde yok. İnternette araştırdım bir çok kişinin radeon software yazılımında özel çözünürlük olşturma...
  10. X

Payday 2 düşük fps alıyorum ???

Payday 2 giriyorum en düşük ayarlarda çözünürlük 1280 ve msaa flan var ya onların hepsi kapalı yinede 60 ın altında alıyorum anlık donmalar oluyor. Pc çok ısınmadığı için (genellikle full yükte 79 80 derece oluyor) ekran kartına msi afterburnerdan oc yaptım. hala ynı sorun devam ediyor ve tüm...
  11. X

Ips vs led hangisi alınır

renkler daha canlı ve hangi açıyla bakarsan doğru gözükür bende ıps var birde ekran mat ips ise güneş ve ışık altında rahat görülebiliyor ablamda led var önermem
  12. X

Neden GPU düşük kullanımda olabilir?

Driverım da güncel 1603816434 fps sınırlamam yok 70 görüyor arada fakat bu kuzenimde böle değil ondada aynı laptop var o 80 90 fps alıyor ve fps drop yemiyor ben yiyebiliyorum
  13. X

hiçbir kısıtlama yok ve vsync kapalı radeon ayarlarımda yüksek fps için ayarlı fakat yine bu kadar oluyor overclock yapabiliyosam eğer bu işi çözer mi ısınma problemim yok full yükte 70 i geçmiyorum oto fan ayarında
  14. X

Valorant ta si afterburner ı açtığımda gpu %80 işlemcim % 60 kullanıyor ve pc de 60 fps nin üzerine çıkamıyorum. Hatta 60 fps de zar zor bulunuyorum Diyebilirim. -------------------------------------------- Sistemim: Marka: Acer nitro 5 an515-42 İşlemci: amd ryzen 5 2500u Ekran kartı...
  15. X

AMD ryzen 2500u işlemcinin hızını 2 ghz den nasıl 3.6 ya çıkarırım

soğutma problemim yok 60 70 derecelerde oynuyorum 1602931747 nası yani yazılımı flan yok mu bunun niye çıkaramıyor
  16. X

AMD ryzen 2500u işlemcinin hızını 2 ghz den nasıl 3.6 ya çıkarırım

Amd ryzen 2500u rx560x 8gb ddr4 ram Valorant ta 50 60 fps alıyorum ve çok drop giriyor oynanılmıyor. The forest ta da en düşük ayarlara aldım fakat çok kasıyor. Sizce normal mi. Acer care center da işlemcinin normal hızı 2 ghz gözüküyor turbo hızı da 3.6. ben nasıl hızını 3.6 ya çıkarırım.
  17. X

The forest herşeyi anladım ama bunu anlamadım

the forest herşeyi çözebilim ilk oynayışım için fakat ateş için yaprak bulamıyorum ağaçtan flan mı nereden bulacağım 1602867313 yemek te buldum ama pişiremiyorum ateş olmadığı için yemekte buldm ama pişiremiyorum ateş olmadığı için
  18. X

Yardım bu ssd alınır mı ???

120 gb az geldi bana
  19. X

Paint bu dosyayı görüntüleyemiyor ?

rar ı açıp mı dosyayı içine yükledin ?
  20. X

laptop un fanlarını temizlemem gerekiyor mu

1 sene önce ağustosta aldım. 1602532194 Hayır daha önce içini bile açmadım
Top Bottom