Arama sonuçları: *

1. 0

Hoi4 aynı tarih crash sorunu

Yok direk steam versiyon çeviride yok 1726357716 büyük ihtimalle mod ile ilgili bir sorun millennium dawnda'da aynısı oluyordu çünkü
  2. 0

Hoi4 aynı tarih crash sorunu

Merhabalar hoi4'de bazen hep aynı tarihte crash yiyorum ve bu sorun çözülmüyor eğer bi çözüm yolu varsa yazar mısınız?
  3. 0

Fifa kariyer kamera sorunu

Merhabalar fifada kariyer modunda kamera böyle ben bunu değiştirmek istiyorum bunu nasıl yaparım veya bir yolu var mı
  4. 0

Ea games steam sorusu

Merhabalar, Fifa 23 ve battlefield serilerini oynamak amacıyla steam'den ea play alıcam fakat bunu alınca ea'deki bütün oyunları oynayabiliyor muyuz ve steam'den alınca herhangi bir sıkıntı çıkarmı oynama açısından.
  5. 0

Hikayeli askeri oyun

Merhaba, bir tane hikayeli oyun görmüştüm ve adını unuttum.Oyunun içeriğinde hatırladığım kadar bir kadın askerdik ve zor zamanlarda özel güçlü bir görünmezden yardım alıyorduk bu oyunu bilen var mı?
  6. 0

Arma 3 fps arttırma ayarları

İnternetimde sıkıntı olduğundan dolayı yükleniyorda kalıyor ve bende gitmiyor diye düşündüm kusura bakmayın.
  7. 0

Arma 3 fps arttırma ayarları

Burada, Cpu sayısı ne olmalı? Sistem bellek sınırı kaç olmalı? Sistemim: GTX 1650 İ5-11400H 16 GB RAM 400 GB M.2 SSD (WİNDOWS İÇİN) 1 TB SSD M.2 (OYUNLAR İÇİN)
  8. 0

Arma 3 performans ayarları

Burada, Cpu sayısı ne olmalı? Sistem bellek sınırı kaç olmalı? Sistemim: GTX 1650 İ5-11400H 16 GB RAM 400 GB M.2 SSD (WİNDOWS İÇİN) 1 TB SSD M.2 (OYUNLAR İÇİN)
Top Bottom