Arama sonuçları: *

1. G

R7 5800x | Rx6800 Sistemde Düşük Fps Problemi

Hangisini yapmamı istersin ?
  2. G

Amibios hatası / ssd / bios sorunları

Ekranda gözüken hata biosda bulunan disk kısmı raid olarak ayarlanmamış bu yüzden vermekte. Cihaz mavi ekran verdiği zaman oluşan dump dosyasını paylaşabilirseniz mavi ekran içinde yardımcı olabilirim.
  3. G

Malesef en son çözüm sistemi w10 formatlayıp denemek olacak gibi geliyor
  4. G

Evet 1080p
  5. G

Merhaba, sistem özelliklerim imzamda mevcut. Valorant ve csde oyun içinde 150-200fps arası almaktayım. Sistem temiz formatlı. Sürücüler ve bios son sürüm. Bios içinde xmp açık. İşlemciye gerekli undervolt işlemi yapıldı ısı kaynaklı bir problem yok (undervolt yapılmadan önce de aynı fps...
  6. G

8 GB Ram 3,9 kullanılabilir gözüküyor

Mux switch açık olsa bile grafik biriminin ayrılmış bir belleği mevcut bundan ötürü raminizden alıyor. Bios ayarlarında video ram gibi bir seçeneğiniz mevcut mu eğer mevcut ise onu 512mb yada 1gb değerine düşürürseniz düzelme sağlanacaktır.
  7. G

Yardım EKRAN KARTI ÖNERİSİ ! 2 MODEL ARASINDA KALDIM

Elektronik ürün sorun çıkarmaz güvenle kullanabilirsin diye söylemek doğru değil sadece karşılaştırma yapmak doğru olur o konudada zaten tavsiyemi belirttim iki kartta da olumlu ve olumsuz yönler var değerlendirip karar vermen gerekecektir.
  8. G

8 GB Ram 3,9 kullanılabilir gözüküyor

Merhaba, Yüksek ihtimalle cihazınızdaki ramlerden bir tanesi arızalı olduğundan dolayı bu şekilde almaktasınız. İşlemciniz nedir ? Cihazınızda harici ekran kartı var mı eğer yoksa ekran kartı modeliniz nedir ve Ayarlar>Sistem>Ekran>Gelişmiş Görüntü Ayarları>Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı...
  9. G

Fikrimin arkasındayım nekadar senin gözünde 'toksik' olsa bile. Ekstra olarak yaptığım yorumu yalnızca bir amd kullanıcısı olarak değil + olarak bilgisayar teknik servis çalışanı olarak yapıyorum. En çok problem çıkaran ve problem çıkarttığında tamiri pahalı/yapılamaz durumda gelen kartlar amd...
  10. G

İmzama bakarsan nvidia değil amd cihaz kullandığımı görürsün :)
  11. G

Merhaba, problemsiz al tak kur bozulana kadar çalıştır mantığı ile bakacaksak nvidia üzerinden gitmelisin ancak ben kurcalamayı seviyorum mavi ekran yersem sorun değil güncelleme yaptığımda acaba problem çıkacak mı çıkmayacak mı vs diye düşünürüm hiç sorun olmaz gibi bir düşüncen var ise 7600xt...
Top Bottom