Arama sonuçları: *

1. Çimeneselektöryapanadam41

Mavi Ekran Mavi ekran sebebi nedir?

SYMBOL_NAME: ntdll!NtTerminateProcess+14 STACK_COMMAND: .cxr; .ecxr ; kb BUCKET_ID_FUNC_OFFSET: 14 FAILURE_BUCKET_ID: 0xEF_svchost.exe_DcomLaunch_BUGCHECK_CRITICAL_PROCESS_235eb640_ntdll.dll!TppRaiseInvalidParameter_ntdll!NtTerminateProcess OS_VERSION: 10.0.19041.1 BUILDLAB_STR: vb_release...
  2. Çimeneselektöryapanadam41

ATS ne zaman indirime girer?

Teşekkürler
  3. Çimeneselektöryapanadam41

ATS ne zaman indirime girer?

Steam'den ATS ye bakıyorum uzun zamandır 149 TL. Tahminen ne zaman indirime girer?
  4. Çimeneselektöryapanadam41

Riot Client kaldırılmıyor

Xbox açık değil.
  5. Çimeneselektöryapanadam41

Riot Client kaldırılmıyor

Güvenli modda dahi kaldırmayı denedim. Kalkmıyor. Riot Client hala çalışıyor diye bir hata alıyorum. Arkadan uygulamayı kapatsam dahi kalkmıyor. Sülük gibi yapıştı bilgisayara. Sinirden delireceğim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  6. Çimeneselektöryapanadam41

Valorant kaldırılmıyor

Silmek istiyorum ama kalkmıyor kaldıra bastığım halde. Ayrıca ayarlarda 2.5 TB olarak gözüküyor. Nasıl kaldırırım?
  7. Çimeneselektöryapanadam41

Windows 10 ekran kartı güncel olmasına rağmen eski sürücüyü geri yükledi

RX 6600 ekran kartımın 23.4.1 sürümü kuruluydu. Windows manyağı gidip Update üzerinde onu sildi eskiyi yükledi. Şimdi nasıl düzelteceğim?
  8. Çimeneselektöryapanadam41

Windows10 Pro etkinleştirmezsem ne olur?

Key alacaksanız OEM almanızı tavsiye ederim. Anakarta gömüldüğü için sonsuza kadar bilgisayarınız etkinleştirilmiş oluyor. Formattan sonrada otomatik olarak etkinleşiyor. https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-oem-lisans-key-satin-al/
  9. Çimeneselektöryapanadam41

Aşağıdaki sisteme Windows 10 mu 11 mi kurulmalı? Hangi sürüm kurulmalı?

Yinede 10 sizin için daha performanslı ve stabil olacaktır.
Top Bottom