Arama sonuçları: *

1. M

Ekran kartı monitöre görüntü vermiyor

Merhaba sistemim yeni asus b450 mk 2 anakart kullanıyorum.Bilgisayari kapattım açtım görüntü monitöre gelmemeye başladı herhangi bir şey çıkmıyor sistem sorunsuz çalışıyor ne yapmam gerekiyor
  2. M

Biosdan usbleri kapattim nasil açacağım?

Merhaba yanlışlıkla biostan usbleri kapattim klavyeyi görmediği için biosa giremiyorum nasıl geçti acarim yardim edin 1641670499 Anakart asus prime mk 2 modeli
  3. M

Antalya/manavgatta Fiber internet var mi?

Arkadaslar tasinacagim manavgatta kullanan varsa yardimci olabilir mi
  4. M

Antalya/manavgatta Fiber internet var mi?

Merhabalar Antalya/Manavgat ta fiber internet var mi varsa hangi bölgelerde var bana yardımcı olursanız sevinirim.
  5. M

NİKON D3000 DSLR KAMERA WEBCAM OLUR MU

Kanka sen bunu wepcam yapabilmen için önce elgato veya başka bir markanın cam link gibi ürünlerini almalısın sonra wepcam olur Hatta sana link bırakayım bak https://www.itopya.com/elgato-cam-link-4k-goruntu-aktarici/
  6. M

Webcam önerisi

Merhabalar ben Webcam alacağım ama hangisinin daha kaliteli olduğunu karar vermedim. Wepcami yayin yaparken kullanacağım benim amacım kaliteli görüntü sağlamak sizce Logitech C920 mi almalıyım yoksa C922 Pro mu almalıyım herkesin görüşleri benim için önemlidir.
  7. M

Sistem Parçaları Nasıl Yeterli mi?

Aldım 1 sene oldu ekran kartını sistemim vardı sattım üstüne para koydum ve islemci anakart rem ssd kasa aldım
  8. M

Helal olsun anlayan biri not yazdım altına
  9. M

Merhabalar.Ben bir sistem topladım.seçtigim parçaların uyum içreisinde çalışıp çalışmayacagını sormak istedim ve güç kayangının sistem için yeterli midir? Son olarak Ekran kartında sorun yaşar mıyım ? Sistem Parçaları: Amd 3600x işlemci Gigabeyte B450 M2h anakart Asus Rog Strix 1050 ti OC ekran...
  10. M

Gigabyte B450 m2h anakarta 3600x takılır mı sorun çıkarır mı?

Bütçede sıkıntı yok sorun veya ısınma gibi sorunlar olur mu?
  11. M

Gigabyte B450 m2h anakarta 3600x takılır mı sorun çıkarır mı?

Merhaba benim Gigabyte b450m s2h anakartım var.Ben 3600 alacaktım ama stok soğutucusu güçlü olmadığı için sıvı soğutma almak istemiyorum.Wraith max soğutuculu işlemci alacagım.Sizce 3600x alsam sorun olur mu?
Top Bottom