Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Anakartıma Uyumlu SSD hangisi

Ryzen 3 3200 g var bende yani şunu anladım m+b kullanıcam doğru mu anlamışım @crazyreign
  2. M

Kimisin de arkada tek çıkıntı attığın resim de 2 çıkıntı lı mesela
  3. M

Anakartım gıgabyte a320m-h m.2 SSD ve NVMe SSD ler var biri iki küçük tırnaklı diğeri tek tırnaklı benim Anakartım hangisi ni destekliyor 240 GB lık bir SSD almak istiyorum Yardımcı Olursanız Şimdiden Teşekkür ler @Abdullah Hacıgül
  4. M

Öneri Hangi Ekran Kartı Uyumlu Olur

Senin önerin nedir kardeşim sen olsan ne yapardın
  5. M

DDR3 anakart a sahip olduğum için DDR3 8gb ram e sahibim
  6. M

Peki bu önermiş oldukların pubg gibi vs oyunlarda ne gibi bi performans verir
  7. M

İşlemcim AMD FX 8350 güç kaynağı 500W Hangi Ekran Kartını Alabilirim Pubg GTA 5 cs gibi oyunlarda FPS yükselsin derdindeyim şuan kullandığım ekran kartı gt220 2gb önerileriniz nelerdir darboğaz yapmadan güncel oyunları oynayabileceğim 30fps altında olmadan
  8. M

Yardım Sığarmı Uyarmı

1587832552 Kasa Görüntüsü Atacaktım Ama MB uyarısı verdi ben emin olamıyorum ölçü işinide anlamıyorım sizinle konuşabileceğim bir yer varmı
  9. M

Yardım Sığarmı Uyarmı

1587832050 AMD FX- 8350 1587832127 1587832191 500w güç kaynağı var high power ama bu alacağım ekran kartı kalın sığar mı pek bilmiyorum
  10. M

Yardım Sığarmı Uyarmı

Abiler Kardeşler Sevgili Donanım Arşivi Size Çok Ulaşmaya Çalıştım Ama Son Çare Bura Şimdi bende gıgabyte 78mlt-s2 DDR3 ana kart var gddr3 geforce GT220 takılı ben sapphıre Radeon RX570 Pulse Düşünüyorum Ama Sığarmı Uyarmı Bilmiyorum
Top Bottom