Arama sonuçları: *

1. Nurer

Böyle bir uygulama gördüm silmeli miyim?

Bilmediğim bir uygulama silmeli miyim? Bu uygulamayı ilk defa gördüm o konumda da öyle bir dosya yok zaten c/user/windows dan sonra ınstall yeri yok konumu öyle bi yer baktım da virüsmüdür ne yapmam gerek silsem bir şey olur mu?
  2. Nurer

FiveM pwuc rp blackmarket nerde

FiveM de pwuc roleplay diye bir sw de oynuyorum blackmarketin yerini bilen söyleyebilir mi lütfen 2 tane kırmızı bölge var biri adada ama önceki sezon adadaydı market şuan bulamadım lütfen bilen söleyebilirmi ipucu da vermiyolar?
  3. Nurer

GTA 5 FiveM RP sunucu önerisi

pwuc rp nasıl daha önceden oynuyodum bol droplu 20 30 fps de map yüklenmiyodu falan ama kasmıştım baya eski pc de gtx 1650 i5 10400f 8gb 8x1 ram var yakında bi tane daha 8 alcam şuan yüklesem drop yer miyim rage mp diye bi programdan girdiğim rp serverinde drop yemiyodum akıcıydı fivem nasıl...
  4. Nurer

GTA 5 FiveM RP sunucu önerisi

İlk öncelikle 265 GB alanım var. GTA 5 ve FiveM yüklesem ne kadar yer kalır, performans sorunu olur mu? Donma kasma, masaüstünde uygulama geç açılması vs. SSD'nin performansı düşer mi PC'nin falan? Güzel yüksek FPS'li çok kişinin oynadığı bir RP serveri önerir misiniz? Araba alması, çok zor...
Top Bottom