Arama sonuçları: *

1. ichbinbuura

Vatan Bilgisayardan Kasa Önerisi

EX-A320M GAMING Asus
  2. ichbinbuura

Amd ryzen 3 2200 G 16 gb ram rx 580 4gb 1617272810 Anakarta bakıyorum suan bulabilirsem adını atacağım
  3. ichbinbuura

Kasa ve psu yu ayrı alsam evde takabilir miyim bilginiz var mı ?
  4. ichbinbuura

Hocam bizim burada sadece vatan var.Gidip alacağım.
  5. ichbinbuura

Uygun fiyatlı içerisinde psu olan bir kasa önerir misiniz ?Vatan bilgisayar olması önemli.
  6. ichbinbuura

Kendimi çaresiz hissediyorum.

Kardeşim bir an önce kendine gelmeye bak.Yeni ortamlara gir,yeni insanlar edin.Senin yaşadığını ben de 18 yaşımda yaşamıştım.Tokat gibi çarpıyor insanı bilirim.
  7. ichbinbuura

Üniversite İçin laptop mu ? Tablet mi ?

Oyun oynamak 1.amacım değil mümkünse vatan bilgisayar teknosa gibi bilindik sitelerden link atar mısınız ?
  8. ichbinbuura

10.000 TL laptop önerisi

macbook air hakkında bir bilginiz var mı ?
  9. ichbinbuura

10.000 TL laptop önerisi

Arkadaşlar 10.000 TL bütçem var oyun için almayacağım.Daha çok ders odaklı office, powerpoint gibi uygulamalar ve adobe photoshop,premiere pro gibi uygulamalar için kullanacağım.Sizce tablet mi almalıyım yoksa dizüstü bilgisayar mı ?
  10. ichbinbuura

800 TL Webcam Önerisi

Dostlar güzel bir webcam arıyorum fiyatı belirttim.Bildiğiniz var mı ? Link bırakır mısınız ?
  11. ichbinbuura

iPad Air 4 mi ?iPad 8.nesil ve aksesuarları mı ?

Arkadaşlar 6300 tl bütçem var.İpad Air 4 mü almalıyım yoksa iPad 8.nesil ve aksesuarlarını mı almalıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  12. ichbinbuura

Pozitif teknoloji güvenilir mi ?

Arkadaşlar internet üzerinden tablet almak istiyorum.Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.İlk kez internet üzerinden alacağım.
  13. ichbinbuura

iPad Air 4 mü İpad 8.nesil mi

İpad Air 4 mü iPad 8.nesil mi bütçem 6000 Eğer 8.nesil alırsam Airpods ve Kalem alabileceğim 1612382482 Ders odaklı olacak.Oyun vs. değil
  14. ichbinbuura

Pozitif Teknoloji mi ? Apple resmi sitesi mi ?

iPad 8.nesil ve kalem alacağım arkadaşlar sizce nereden almalıyım pozitif teknolojiden mi ? yoksa resmi apple sitesinden mi ?
  15. ichbinbuura

iPad pro mu Yoksa İpad Air mi

2.nesil pro ve 4.nesil air 1612220992 Hangi siteden almalıyım sizce resmi sitesinden mi ? yoksa alternatif sitelerden mi ?
  16. ichbinbuura

iPad pro mu Yoksa İpad Air mi

Arkadaşlar eğer iPad pro alırsam sadece tableti alabileceğim.Ama eğer ipad air alabilirsem kalemini ve airpodsunuda alabileceğim önerilerinizi bekliyorum.
  17. ichbinbuura

Yeni kredi kartı açtırma süreci nasıl olur ?

Anladım teşekkür ederim.
  18. ichbinbuura

Çok teşekkür ederim.İlgilendiğiniz için.
  19. ichbinbuura

Arkadaşlar nasip olursa ben yakında a-101'de işe başlayacağım.Yaklaşık 2k maaşı var atıyorum 2200 felan ama ben düz 2000 olarak hesaplıyorum.Kredi kartı açtırabilir miyim ? Limiti ne kadar olur ? Tablet almayı düşünüyorum 7200 küsür civarına taksitli olacak şekilde alabilir miyim ?
  20. ichbinbuura

2.el iPhone 11 kaç tl eder ?

maksimum kapasitesi
Top Bottom