Arama sonuçları: *

1. T

RTX 4060 Battlefield 1 FPS Normal mi?

1 kapatır ayarı.
  2. T

Çözüldü✓ Tesekkurler! 8 + 8 GB RAM daha iyiymis. :)

2x8 ve 1x16 arasında nerdeyse hiçbir fark olmayacak performans olarak, taş çatlasa 5 fps artar (APU değilse sistemin). İşine hangisi gelirse onu al.
  3. T

Yardım 8x3 ram kullanmak performansı etkıler mı

Eğer APU bir sistemin yoksa dual channel olayının pek bir olayı yok, inan performanta fark görmezsin o yüzden yapıştır.
  4. T

RAM slot 3 ve 4 çalışmıyor.

Anakart Gigabyte B550M DS3H, aslında eklemeyi unuttum ben tüm dört slotuda kullanıyordum, termal macun değiştirmesinden sonra bu problem ortaya çıktı. Tüm ramleri satıp 2 tane 16 gblik almak zorunda kaldım.
  5. T

İşlemci pinlerini kontrol ettim ancak bir yamukluk vs yok gibi duruyor ki zaten alkol ve diş fırçası ile temizledim yani pinlerde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak yine de sorunun tek kaynağı ya işlemci ya da anakart gibi duruyor.
  6. T

Öncelikle anakartımda 4 slot var, ben normalde 1 ve 3 kullanıyordum ancak termal macun için işlemciyi çıkarttığımda ve geri taktığımda ve bilgisayarı başlatınca ekran gelmeyeye başladı, bilgisayar açılıyor ancak ekran gelmiyor. Sornasında sorunun ram slotlarında olduğunu anladım, birçok farklı...
  7. T

RTX 4060 Battlefield 1 FPS Normal mi?

Bu videodaki oyun içinde göstediği ayarları yapmayı dene, BF1 ile alakalı ufak bir optimizasyon problemi var, GPU ve CPU kullanımı biraz düşük kalıyor oyunda.
Top Bottom