Arama sonuçları: *

1. H

Nzxt h5 flow kasaya arctic liquid feezer ııı 240mm sıvı soğutucu takabilirmiyim?

Nzxt h5 flow kasa ve arctic liquid freezer ııı 240mm sıvı soğutucu almayı düşünüyorum ancak radyatör kalınlığı uyar mı kasaya sığar mı gibi sorular var aklımda ram olarak rgb li kalın bir ram kullanmıyorum anakartım atx sığarmı sizce bilgisi olan biriler yardımcı olursa çok sevinirim.
  2. H

Dark Gt Pro kasaya dikey ekran karı nasıl takılır

kasam dark gt pro dikey ekran kartı desteği mevcut ekran kartımı dikey kullanmak istiyorum ne almalıyım ve nasıl yapabilirim ekran kartım gigabayt rx 7700xt
  3. H

Ryzen 5 5600 en iyi pbo2 veya overclock ayaları

Merhaba sistemimde ryzen 5 5600, rx 7700xt ve msı H410M-Pro anakart var. İşlemcim ekran kartıma göre biraz güçsüz kaldığını düşünüyorum oynadığım oyunlarda bu yüzden alternatif çözüm arayışına girdim. Araştırma sonucunda PBO2 ve Co diye bir sistem duydum.Sanırsam işlemci sadece ihtiyaç...
  4. H

Ryzen 5 5600 + Rx 7700xt darboğaz yaparmı

İşlemcim r5 5600 yeni ekran kartı aldım rx 7700xt sisteme daha montajlamadım darboğaz olurmu olmazmı bunu merak ediyorum ona göre işlemcime overclock yapmalımıyım kaç mhz ye yükseltmeliyim bu soruların cevabını arıyorum. anakartım msı b450m-a pro max ram 16gb
  5. H

7 argb fan için kontrolcü önerisi

tamamdır hocam o zaman o attığım dark markalı olanı alıyorum yardımlarınız için teşekkürler
  6. H

hocam kontrolcüye reset kablosunu bağlıyarak kasa üzerinden kontrol ediliyor...
  7. H

yok kral sen benim dediğimi yanlış anladın ben şey dedim yani bende kasanın içinde gelenler dışında 4 adet fan var yani 6lı bi kontrolcü alsam içinde hem argb si hemde güç girişi olan ve on extra aldığım 4 adet fanı bağlasam diğer 3 fanı bağlamasam çünkü onlar hali hazırda kontrolcüsüz reset...
  8. H

yok kral malesef baktığımda da göremedim ayrıca internette de yok yazıyor.
  9. H

üstad ben kasaya harici 4 adet fan takcam yani kasanın üzerinde duran 3 fan şuan aktif çalışmakta öyle düşünürsek o aktif 3 fanıda kontrolcüye bağlamak gerekirmi yoksa sadece aldığım 4 adet fanı bağlasam yeter mi?
  10. H

Çoklayıcı nasıl oluyor tam olarak 1725573376 Hocam birde benim anakartım msı b450m a pro max sanırım argb girişi yok emin değilim nasıl yapabilirim o zaman ne almalıyım
  11. H

yani hocam bu üründe hem fanların gücü için hemde argb si için giriş var değilmi doğru anladım.
  12. H

hocam bu benim örnek olarak attığım ile aynı işlevimi görüyor girişleri farklı geldide o yüzde soruyorum.
  13. H

nereden güç çekicem ve argbleri çalıştırcam o zaman 1725567985 gelmiyor malesef almam lazım.
  14. H

Kendi kontrolcüsü yok hocam kasa normalde 3 fan ile geliyor ben +4 adet fan aldım 2 adet yukarı 2 adet aşağı olacak şekilde ama daha montajlamadım kontrolcü olmadığından dolayı.
  15. H

Merhaba kasam Dark GT PRO kasamda 7 tane fan var argb fan kontolcüsü arayışındayım. https://www.hepsiburada.com/raijintek-rjk-5v-argb-pwm-fan-kontrolcu-8-port-pwm-8-port-argb-baglanti-noktasi-0r40b00225-p-HBCV00006UPPVC?magaza=Teknobiyotik Örnek bunun gibi. Bu attığımın markasını hiç...
Top Bottom