Arama sonuçları: *

1. O

Yardım Telefonun ne sorunu var?

Merhabalar. Babam Samsung Galaxy Grand Prime+ kullanıyor. Bundan 3 4 gün önce telefon kendi kendine kapandı. Geri açmaya çalıştığımızda ekranda renk kayması gibi bir şeyler oldu. Belki yazılımsal sorundur diyerek bir yazılım attım. Ama hala aynı. Aklıma işlemcisinde sorun olabileceği düşüncesi...
  2. O

Max RAM miktarı 4 GB olan anakarta 8 GB RAM takmak

Hayır kendimde karanlık mod kullanıyorum 1608213975 Ama kanka anakartın sitesinde max ram diyo 4 gb diyor. 1608214038 zaten ddr3 benimkisi
  3. O

Max RAM miktarı 4 GB olan anakarta 8 GB RAM takmak

Öncelikle selamun aleyküm. Benim aklıma takılan bir soru var. Benim elimde Max RAM miktarı 4 GB olan bir anakart var diyelim. Ve o anakartta 4 GB RAM takılı. Ben buna 4 GB daha RAM takıp 8 GB yapsam acaba sistem açılır mı?
  4. O

8 gb yüklü 6gb kullanılabilir

İşletim sisteminiz kaç bit .
  5. O

Windows 7 64 bit kasma sorunu

Okuduğum yerlerde kasıyor ve performans sorunu var diyordu.
  6. O

csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası

Öncelikle salamun aleyküm. Ben CS:GO oyununda bir maça girdiğimde her şey normal olarak geliyor. Ana menüde kasmıyor. Map yükleme ekranına kadar sorunsuz geliyorum. Ama sonlara gelip tam oyuna girecekken csgo.exe yanıt vermiyor diyor ve oyundan atıyor. Acaba çözümü nedir bunun? Şimdiden yardım...
  7. O

Denerim olmazsa en performanslı Windows 7'ye geri dönerim.
  8. O

Ben onu windows 8.1 için demiştim kanka. Ben şimdi Windows 10 kurarsam bu RAM sorunum çözülür mü? Yani evde USB bellek yok 10 kilometre gidip DVD alacağımdan dolayı ondan soruyorum. 1608098067 Sistemim yeterli ama oyun oynayacağımdan dolayı performans sorunu yaşamak istemem.
  9. O

Ben 32 bit yapma taraftarıyım kullandığı RAM miktarı az olsun diye ama 3.25 ram sorunum gider mi onu bilmiyorum.
  10. O

Oyunlarda iyi performans verir mi? Bir kaç yerde okuduğuma göre performans sorunu varmış ve optimizasyonu 7 kadar güçlü değilmiş.
  11. O

Geçerim ama işlemci yeterli olur mu? Windows 10 hangi sürümüne geçmeliyim bir de.
  12. O

Öncelikle selamun aleyküm. Ben hızdan dolayı Windows 7 Ultimate 32 Bit kullanıyorum. Ama RAM kullanım miktarı 3, 25 GB olarak gösteriyor ve oynamak istediğim oyunlar 64 Bit işletim sistemi istiyor. Bende bilgisayarımı ondan dolayı Windows 7 Ultimate 64 Bit yaptım. Tüm sürücüleri kurdum...
  13. O

Windows 7 tüm sürümlerin ISO dosyası

Öncelikle selamun aleyküm. Ben bilgisayarlara format atıyorum. Birisi bende Windows 7 kurmamı istedi ama bende kurulum DVD'si yok. Bazı arkadaşlar "USB varken neden DVD kullanıyosun?" diyecek. DVD hem ucuz hem de ben ona alıştım. Neyse ben konuma döneyim. İşte Windows 7 tüm sürümlerinin...
Top Bottom