Arama sonuçları: *

• Users: Thei3
  • Order by date
  1. T

HTML SETİ (TEMEL)

İyi hit alırsa devamı gelebilir ;) <hr> Yazının altına yazılır çizgi çizgi oluşturur. <bold> Kalın yazmak için kullanılır. <h1-6> Başlık yazmak için kullanılır. <strong> Kalın yazmak için kullanılır </br> Alt satıra geçmek için kullanılır <p> Paragraf şeklinde yazmak için kullanılır, bir satır...
  2. T

Piksel tasarımları yapıyorum

Oyun yapan ve piksel tasarım isteyen varsa discord adını yazsın ulaşıp konuşalım.
  3. T

Windows dijital lisansla etkinleştirildi format atsam key ister mi ?

Windows dijital lisansla etkinleştirildi format atsam key ister mi ?
  4. T

Windows 10 format yardım

Evet arkadaşlar bu laptop ilk windows 8 di 10 yaptım şimdi format atsam key istermi windows 10 kurcam
  5. T

Nasıl para kazanırım

Nasıl para kazanırım, internet veya çalışma şeklinde yaş 15.
  6. T

0 pc aldım monitör yok bi bakın

Windows kurmam gerek monitör yok televizyona hdmi ile baglayınca goruntu gelmıyo nıye
  7. T

15 yaşındayım nasıl para kazanırım ?

Yardım ederseniz sevinirim.
  8. T

CS:GO'da fps sabitlenme sorunu

Evet kışın böyle bir sorunum yoktu son 2 gündür Adana'da sıcaklık tavan yaptı, CS'yi oynarken her round ortasında 1 defa 5 ila 10 saniye arası fpsem 15-30 arasına sabitleniyor, bunun bir çözümü var mı ?
  9. T

Windows 10 mu , 8 mi ?

i3 3110m, GT 740M, 6GB ram için Windows 10 mu, 8 mi ?
  10. T

Windows 10'dan 8.1'e geçtim 10'a geçsem key gider mi ? (laptop)

Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim wifi çalışmıyor laptop kullanıyorum Windows 10'a geçsem eski keyimi kullanır mı? Laptop'da anakarta gömülü diyorlar.
  11. T

Laptop windows kurarken key ister mi ?

Windows 10'dan 8.1'e geçicem Lenovo İdepad 320 kurarken key ister mi? (Laptop)
Top Bottom