Arama sonuçları: *

1. O

Bluetooth kulaklık öneri

Okula giderken tramvay ve otobüste kullanicam kaba durur mu Bide Türkiye garantili olursa iyi olur
  2. O

Bluetooth kulaklık öneri

.....silindi
  3. O

Bluetooth kulaklık öneri

Bütçem Max 200 Resmi airdots benzeri olanlar pek hoşuma gitmiyor daha çok airpods gibiler iyi geliyo görünüş bakımından da. Ona göre birşeyler önerir misiniz? He tabi derseniz onların ses kalitesi daha iyi diye değerlendirebilirim.
  4. O

Bluetooth kulaklık önerisi

Max 200
  5. O

Wallpaper Önerileri.

Steam de walpaper engine var ordan faydalanabilirsin
  6. O

Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçem Max 200 Resmi airdots benzeri olanlar pek hoşuma gitmiyor daha çok airpods gibiler iyi geliyo görünüş bakımından da. Ona göre birşeyler önerir misiniz? He tabi derseniz onların ses kalitesi daha iyi diye değerlendirebilirim.
  7. O

Mı band 5 gece yatarken çıkarılırmı

@Fatieh @Psyduck @VorleN yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum 🙂
  8. O

Mı band 5 gece yatarken çıkarılırmı

Mı band 5 aldım uyku takibi var biliyorum ölçülemeyecek şekilde az radyasyon yayıyor onu da biliyorum ama uyku takibi olduğu için gece çıkarmak gerekmez diye düşünüyorum ailem çıkar yatarken diyor internetim az belirli zamanlarda gelicem foruma haberiniz olsun (yanlışlıkla bütçeye bastım...
  9. O

Gmailde nasıl kolay mail silinir?

tümünü seçip okundu olarak işaretleyebilirsin bildirim görmekten rahatsız oluyorsan eğer bide 13k ne postası biriktirdin sormam ayıp olmazsa
  10. O

1.5 Senede 40 KG Almak Normal mi?

ben mi sadece 1 buçuk senede 8 kilo aldım boy 1.64 kilo 50 olucam inş 48 şuan ve lise 3 olucam
  11. O

Minecraft Zaman Aşımına Uğradı

Öncelikle merhaba çevremdeki 5 10 kişiyle b iserverda oynuyoruz dc de konuşup vb bugün servera bişey oldu Aşağıya 2 tane video koymuş olmam lazım sunucunun açık olduğunu ve nası bi hata aldığım gözüküyo bu hata sadece bende değil diğer arkadaşlarımda da oluyo bi süre bekletip atıyo Çözümünü...
  12. O

LockettePro Plugini Çalışmıyor

Merhaba Minecraft serverimde herkesin ayrı bi evi var ki bu gayet normal ama son zamanlarda evimizden birşeyler çalınıyor gibi şikayetler aldım dc sunucusundan ve başka bir serverde gördüğüm plugini indirmek istedim 1.16.5 te oynuyordum Plugin 1.16.4 e uygunmuş İndirdim denedim ilk denemede oldu...
  13. O

1.16.5 e kurduğum pluginler 1.16.4 te çalışır mı

Arkadaşlar serverimde hazırda kurduğum şuanda tam tane plugin var 1.16.5 te ben serveri 1.16.4 e çevirirsem o pluginler çalışmaya devam eder mi
  14. O

2 mouse arasında kaldım

https://ty.gl/khufw6vjd [1. Link] https://ty.gl/7ckpbv8nz [2. Link] Bunların arasında kaldım
  15. O

Minecraft Birisinin envanterine bakma

harbi oluyomuş
  16. O

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

Ders dinliyorum sayılıyo mu XD
  17. O

plugini indirip deniyicem 1621577655 indiirp kurdum servera birisi gelince deniyicem
  18. O

Discord kum saati logosu nedir ? (Fotoğraflı)

Bende bı ara gördüm sonra gitti bişey olursa iyi cevap gelince haber verin
  19. O

Merhaba serverimde güvenlik ile alakalı olarak moderatörlerin birilerinin envanterine bakma kodu plugini var mıdır acaba 1.16.5 oynuyorum
  20. O

Modemim interneti bi anda kesiyo

apartmanda diğer kilşilerde kullanıyo aynı şirketi falan ne denir bilemedim diğerlerinde herhangi bi kesilme olmuyormuş
Top Bottom