Arama sonuçları: *

1. E

Fenerbahçe-Lugano ?-?

Olm Lille deler deler geçer bizi bu oyun ne aboo mourinho tazminatı saplayıp gidecek bize anlaşıldı valla
  2. E

HyperX Quadcast Alınır mı ?

Selamlar, mikrofon alma ihtiyacım yok aslında ama amazon indirimleriyle baya ucuza gelmiş 3 binden daha ucuz şu anda. Bu model alınır mı ? Uzun yıllar götürür mü? Mikrofon sonuçta bir şeyi bozulup etmez diye düşünüyorum doğru muyum ? Kullananlar vs bilgilendirirse sevinirim
  3. E

🔥İndirim tekrar indirimde!!! hyperx quadcast mikrofon 2.699 TL

İndirim sana özel heralde kral bende de gözükmüyor 😂
  4. E

1500 TL ye kadar en iyi gainer önerisi

Ortalama 4 kilo eder ama mevcut kilon ve günlük harcadığın kaloriye de bağlı tabi dediğim gibi 7-10 gün 3.700 ile beslen sonra tartıl istediğin gibi ise öyle devam et yoksa arttır. Zaten vücut alışacak git gide yani sürekli 3700 alarak sürekli lineer bir doğrultuda kilo alamazsın git gide...
  5. E

Kral hiç bir şey tek başına kilo alıp verdirmez. Önemli olan günlük aldığın kalori miktarı. Örnek veriyorum günlük ihtiyacın 3000 iken sen 3300 kalori alırsan haftada yaklaşık 0.5 kilo alırsın(herkesin metabolizmasına göre değişir) baktın 300 kalori fazlasıyla alamıyorsun, biraz daha...
  6. E

Aynen bence de bu tarz şeyler tüketmek daha iyi ama gainer ayrı bir şey içerisinde maltodekstrin taurin vs bulunuyor sen evde öyle bir şey yapmazsın
  7. E

Laptop Ram Takviyesi

Teşekkür ederim bir de bunu taktıktan sonra yapmam gereken bir işlem var mı acaba direkt çalışıyor mu yoksa
  8. E

Laptop Ram Takviyesi

Sağol kral mantıklı diyosan alayım , peki böyle mi daha iyi olur yoksa 8x16 mı yapsam yani toplam 24 olacak şekilde hiç öyle yapılmıyor hep çift çift yapılıyor ram işi nedenini bilmiyorum
  9. E

Laptop Ram Takviyesi

Yanlış hatırlıyorum sanırım sk hynixmiş markası ramin bu arada
  10. E

Laptop Ram Takviyesi

Arkadaşlar selamlar, HP Victus laptop var elimde. İçinde crucial 8gb ddr5 ram bulunuyor. Frekans değerleri görseldeki gibi. Sizden ricam, donanımdan vs anlamam fakat bir 8 daha alıp takmak istiyorum. İlla aynı marka mı olması gerek yoksa frekans değerleri aynı olsa yeter mi ? (Aynı markayı satan...
  11. E

Bence gainer piyasadaki en gereksiz şeylerden bir ama karar senin tabi alacaksan Hardline veya Bigjoy al derim. İkisi de aynı kg aynı fiyat. Kullanmadım fakat Türk malı olrak bu ikisinden şaşmam.(Yurtdışı menşeiler genelde daha kaliteli oluyor fakat çok pahalı)Fazla bütçen yoksa hangi ürün...
Top Bottom