Arama sonuçları: *

1. bkaz

RTX 3070 İNTEL E5-2680V2 DAR BOĞAZ SORUNU

Teşekkür ederim öneri için bakacağım.
  2. bkaz

Peki 3070 ile uyumlu çalışması için bir önerin var mıdır 2.el anakart + işlemci olarak kanka 1698080145 O halde Anakart ve işlemci komple değişmesi gerekiyor sanırsam
  3. bkaz

Arkadaşlar merhaba, Aşağıda yazmış olduğum özelliklerde bilgisayarım var fakat sistem darboğaz mı yapıyor tam olarak anlayamadım ama özellikle CS:2'de çok fazla fps drop problemi yaşıyorum 1280x960 çözünürlükte low ayarlarda çatışma sırasında 115-120 (280-300 arası fpsler standart olarak ise...
  4. bkaz

300-400 fps verir mi?

Ben zaten full performans oynadığım için low ayarlarda oynuyorum yani arkadaşınız maxde oynuyorsa low ayarlarda yüksek fps ayarı alabileceğimizi düşünüyorum o halde
  5. bkaz

300-400 fps verir mi?

Arkadaşlar merhabalar, geçtiğimiz günlerde forum üzerinden arkadaşlarımızın tavsiyeleriyle amdye geçiş yaptım siparişini ettiğim parçalar anakart ve işlemci henüz gelmedi fakat cs go olarak iyi bir fps elde edebileceğim bir değişme elde ettim mi bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Sistemim...
  6. bkaz

Daha fazla fps için ne yapmam gerek..

Teşekkürler fakat ryzen sisteme geçmeyi bende düşünüyorum işlemci ve anakart olarak tercihim ne olmalı ondan emin değilim 1590106451 Teşekkürler cevap için işlemci 1600af demişsiniz peki anakart olarak bir öneriniz var mıdır ve bana oyunda yeterli fpsi sunar mı
  7. bkaz

Daha fazla fps için ne yapmam gerek..

Arkadaşlar merhabalar, CS:GO oynuyorum ve artık fpsim yeterli gelmemeye başladı. İşlemcimi yükseltmek istiyorum fakat kararsız kalıyorum fikir tavsiye verebilecek varsa sevinirim bütçe olarak 1500-2000 arası bütçem bulunmakta. Sistemim: Anakart: ASUS PRIME H270-PLUS İşlemci: Intel(R) Core(TM)...
Top Bottom