Arama sonuçları: *

1. S

Öneri 20-25k laptop önerisi

2. El olur mu?
  2. S

Kollara nasıl kilo aldırılır?

Vücut geliştirmeye bir miktar dolar. Ama gözle görülür dolgunluk istiyorsan vücut geliştirmenin yanisira bilek güreşi için yapılan antrenmanlarda yapmalısın.int de bulursun programlari
  3. S

4x8 mi yapmaliyim 2x16 mi?

Bi çılgınlık yapıp 4 x16 yap :)
  4. S

HP NİN ALDIĞI LANET KARARLAR

Bende aynı durumdayım. 3050 ti var vram düşük. Bari ram ssd takip biraz daha kullanayım diyorum maks 16gb ram 512 ssd kaldırıyor dediler. Ne gelistirebiliyorum nede elden çıkarabiliyorum. 32 ram 1 tb ssd olsa en az bi 5 sene daha bütün oyunları rahat kullandirabilir fakat şuan ucu ucuna yetior...
  5. S

spor programı önericek varmı

Güray aydın programı. Biz 3 e böldük. 1 i 1.gun diye yaparsin.
  6. S

İnternet Sağlayıcı Önerisi?

Comneti oneririm. Altyapı uygunsa fiyatları çok ekonomik oluyor. Ben bir senelik aldım aylık fiyatı 200 tl gibi oldu. 1 aylık davet kodu hediyesi aldım ayrıca. Soracağına bisi olursa sorabilirsin. Geçmeyi düşünüyorsan konuda gonderebilirim
  7. S

Öneri Ev Interneti Onerisi

Comnet oneririm. Fiyatları çok iyi aylık 200 TL'ye toplam 1 senelik aldım. 1 aylık ta hediyesi vardı arkadaş kodu verince. Altyapısı uygunsa direkt geç derim. Aklıma takılan soru olursa sorabilirisin
  8. S

Yardım Millenicom nasıldır?

Eğerki 3 6 veya 12 aylık ödeme yaparım diyorsan comneti oneririm. Bi sorun gormedim ben
  9. S

Çözüldü✓ 20.000₺ Bütçeye Oyuncu Laptop Önerisi

2.el düşünüyorsanız yardımcı olabilirim
  10. S

Çözüldü✓ 20K-25K GAMİNG LAPTOP ÖNERİSİ ÇOK ACİL

2.el düşünüyor musun ?
  11. S

Lütfen Katana nasıl taşıyacağım yardım edin

Kral foto at bakalım merakta koyma
  12. S

Ben bilmiyorum ki. Havalimanini ara veya daha önce git sor nasıl yapılması gerek diye
  13. S

Kaça aldın kral bi foto çek at bakalım
  14. S

Yardım Modeme internet gelmiyor

Kablo modeme bağlı yuvası doğru yerde. Dsl ışığı yinede yanmıyor
  15. S

Comnet 1718200900 2 modemdede denedim ki zaten 3 ay aynı şekil kullandim
  16. S

Sözleşme Bitiyor Hangi Firmayı önerirsiniz

Comnet aldım. Tavsiye ederim. Fiyat performans resmen.
  17. S

Dsl kablosunu değiştirecez . Vdsl bizimkisi
  18. S

2 modemide denedim. 2sindede internet gösterge ışığı yanmadı. Siyah olan modemin alttaki 2 ışığı yandı. Bu eski modelinde aynı şekil 2 ışığı yandı. Yani 2 modemdede bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini arayınca bizde bir sorun yok diyorlar 2.modemi deneyin bir dediler. Ne yapmam lazım.
  19. S

26-27k laptop önerin lütfen

2.el düşünüyormusun?
  20. S

30K BÜTÇEM VAR LAPTOP ÖNERİSİ?

1159463146 sahibinden deki arama İlanındaki numara bu. Burayada bi ilan koydum 2.el kısmına aynı dediğin özelliklerde zaten laptop. Fiyat kısmını daha sonra konuşuruz eğer düşünürsen tekrardan cevap yazabilirsin.
Top Bottom