Arama sonuçları: *

1. atsizatam

Piyasada 7800X3D kıtlığı?

intelin cpu sorunlarından dolayı sistem toplamak isteyen çoğu kullanıcı amd işlemcilerine geçti ve 7800x3d çok güçlü bir oyun işlemcisi olduğu için bunu da tüketmeye başladılar bazı satıcılarda stok yapmaya haliyle başlamıştır ve yeni yılda faiş fiyatlarla satışa sunabilirler diye düşünüyorum.
  2. atsizatam

Çözüldü✓ darmoshark m3s driver sorunu

çözdüysen nasıl çözüdn yardımcı olur musun bende m3s pro var 4k dongle satın aldım çalışmıyor update de yaptım
  3. atsizatam

Darmoshark M3 4k Belirli aralıklarda 3-5 saniyelik kopmalar yaşıyorum

dc istek attım kabul edersen çok sevinirim
  4. atsizatam

Darmoshark M3 4k Belirli aralıklarda 3-5 saniyelik kopmalar yaşıyorum

aynısını suan bende yasıyorum alalı 2 hafta olacak iade de yapmıyorlar ne yaptınız siz
  5. atsizatam

AMD Ryzen 5 5500 & RTX 4060 sistemde Valorant FPS Sorunu

Değerleriniz ile videodaki değerleri karşılaştırın aslında normal gibi
  6. atsizatam

6000mhz amd expo tridentz önerisi beyaz

hayır
  7. atsizatam

Yardım ASUS TUF RTX 4070 Ti Super Gaming OC FPS düşüş ve gpu kullanımı yardım lazım

"%80 90 işlemci kardeş biz de valorant oynuyoruz" yorumunuza istinaden yazdım zaten bunları çünkü başka bir forumda da gpu kullanımı Valorantta az olması bir sorun ihtimalini gösterebilir yazmışlardı (Ör/ Darboğaz vs.)
  8. atsizatam

Yardım ASUS TUF RTX 4070 Ti Super Gaming OC FPS düşüş ve gpu kullanımı yardım lazım

Ayarlar cpu ayarları galiba dediğinize göre :D
  9. atsizatam

ve tekrardan söylemek istiyorum ben "Valorant cpu kullanmaz sadece ekran kartını kullanır" gibi bir ifade hiçbir zaman kullanmadım. 1722606684 e bende onu diyorum işte anlarsan ekran kartınında büyük bir önemi var %90 kadar değil durum yani :D
  10. atsizatam

full grafiğe takıldıysan mesela benim sistem darboğaz olduğu için full grafikte daha fazla fps veriyor :D 1722606572 ve %80 90 demenize istinaden bu videoyu iletiyorum videodaki kullanıma bakabilir misiniz
  11. atsizatam

bende ondan bahsediyorum kardeş youtube videolarını izle genelde xpu r7 7800x3d takılıyor ama ekran kartı yükseldikçe fps artışı gösteriyor düşünsene bi r7 7800x3d + 3060ti vs 4080 super bir olur mu? ikisini izle bakalım ki ben işlemci olmadan oynanmaz demedim ekran kartıda bi faktördür
  12. atsizatam

hocam sadece işlemci gereken bir oyun değil o zaman ekran kartını sökelim işlemci oynatsın oyunu
  13. atsizatam

İndirimdeki sistemi 50k olarak güncelledim

bence cpu liquid cooler istiyorumda r7 7800x3d için 240 yeterli mi yoksa 360mm şart mı
  14. atsizatam

bi tık öyle oldu ya ne bileyim böyle olacağını arkadaşım ile beraber bütçe ayarlayıp aldık daha önce gtx1650 super kullanıyordum ben :D 1722600360 peki ya bu furmark testlerimdeki sonucum diğer i7 14th cpu takanlara göre düşük olma sebebi sistemimin yetersiz olması mıdır endişe ettim biraz bi...
  15. atsizatam

anladığım kadarı ile bu kartı anca min. i7 14700f veya r7 7800xd falan besler DDR5 sistem şart gibi
  16. atsizatam

zaten cpu 4.2 1.2125v yaptım uzun süredir böyle kullanıyorum silikonuma göre en iyi sonuçları bu voltaş ve frekans veriyor ama maalesef gpuya yetişemiyor galiba
  17. atsizatam

anlayamadım hocam biraz daha açıklayıcı yazabilirseniz memnun olurum
  18. atsizatam

f/p bir ddr5 pcei 4.0 anakart ve psu önerir misiniz 80+
Top Bottom