Arama sonuçları: *

1. O

Whatsapp yeşil tema olmadı

İphone 15 plus kullanıyorum telefonum son sürüm whatsappım güncel herkese yeşil renk tema gelmiş ama benim whatsapp hala mavi renkte. Nasıl düzelticem bunu
  2. O

İphone 14 için ekran koruyucu önerisi

Ekran koruyucu dediğim zaman ön kamera ile fotoğraf çektiğimi anlayamıyor musun gerçekten
  3. O

İphone 14 için ekran koruyucu önerisi

Arkadaşlar selam. Telefonum iphone 14 ekran koruyucu arıyorum. Bu zamana kadar 4-5 tane ekran koruyucu değiştirdim hepsüne toplam nerdeyse 1500 tl para vermişimdir ama ekran koruyucu telefona takılıyken akşamları flashla fotoğraf çektiğimde fotoğraf yeşilimsi ve aşırı bulanık çıkıyor. Bana...
  4. O

Eylemciler polis barikatlarına saldırıyor🚨

Yarın karakolda görüşürüz KOÇUM ☺️
  5. O

Eylemciler polis barikatlarına saldırıyor🚨

Sen önce devlet ile hükümetin ayrımını yapmayı öğren öyle gel koçum. Bütün bu alınan tedbirler istihbarattan gelen bilgi ile oldu. Bombalı terör planı üzerine duruluyordu. O kadar insan kafasına göre içeri geçicekti bide? Zaten ne oldukları belli. Fazla söze gerek yok.
  6. O

ramin farklı olması sorun olur mu

650 w gamepower psu ryzen 5 5600 rtx 4070 xpg gammix 3600 mhz cl 18 ram (8+8) asus prime b450m k ıı 512 gb m2 ssd
  7. O

ramin farklı olması sorun olur mu

Arkadaşlar 8+8 16 gb ram var. Ama ben 1 tane 16 gb ram alıp 24 gb ram yapmak istiyorum. Ramin biri 8 biri 16 olması sorun yaratır mı?
  8. O

Spor için beslenme önerisi

Kanka ekmeği şekeri bi kere bırak. Misal 8 kaşık pilav yiyorsan 3 kaşığa düşür. Protein ağırlık beslen. Karbonhidratı azalt. Spor sonrası kardiyo yap. Antremanların sert olsun, sert antreman yap ki kilo verebilesin kasa dönüştürebilesin.
  9. O

Rtx 4070 ile darboğaz alır mıyım?

İşlemci fark ettirir diyorsun. Olmadı işlemci değiştiririm. Teşekkürler
  10. O

Rtx 4070 ile darboğaz alır mıyım?

Arkadaşlar r5 5600 işlemci rtx 4070 ekran kartım var. Monitörüm 165 hz 1080p. Ben 2k monitör alsam fpsimde artış olur mu? Performans artışı yaşar mıyım?
  11. O

Borsa'da zarara girdim tavsiye bekleniyor!

Kanka zararını azalttıysan çek. Tukaş yerinden pek oynamıyor.
  12. O

Yardım Cloud 2 Aldım Ama Hiç Memnun Değilim

Gamepower mihawk kullanıyorum. Mikrofonu olsun, ses kalitesi olsun çok memnunum. Öneririm.
  13. O

RTX 4070 B450M K-ii'ye uyumlu mu?

Hocam peki işlemciye bi miktar overclock yapsam işe yarar mı?
  14. O

4070 vs 3060 ti yardım

L Dostum biraz geç gördüm mesajını. Az önce sipariş verdim. Karf fiyatlarına zam gelmeden alayım dedim. İlerleyen zamanlarda am5 sisteme geçerim. Ama 4070’den, şu anki kullandığım ekran kartından daha çok verim alacağımı düşünüyorum. Her ne kadar 1080p monitörüm olsada..
  15. O

4070 vs 3060 ti yardım

Vram’den ziyade arada çok performans farkı var neredeyse çoğu oyunda 30-50 fps fark var arada.
  16. O

4070 vs 3060 ti yardım

650w psu Alacağım ekran kartın galax rtx 4070 1708385613 Ne yani hocam ben şimdi 1080 p monitörde oyunları 2k açsam sıkıntı çeker miyim yoksa rahatlar mıyım? Birde şu anki anakartım için bu ekran kartını besleyecek maddi açıdan uygun bi işlemci önerebilir misin? 1708385786 2k daha fazla...
  17. O

4070 vs 3060 ti yardım

Arkadaşlar şu an 3060 ti kullanıyorum. Ama rtx 4070 almayı düşünüyorum. İşlemcim r5 5600, anakartım b450m k ii . Anakartım ile 4070 uyumlu olur mu? İşlemcim 4070 ekran kartını besler mi?
  18. O

RTX 4070 B450M K-ii'ye uyumlu mu?

Kısaca sistemimin özelliklerini yazayım. Ekran kartı 3060 Ti, işlemci R5 5600, 8+8 GB RAM 3600MHz, 650W PSU. Arkadaşlar şu anki ekran kartımı satıp 4070 almak istiyorum. Alacağım ekran kartı şu anki anakartımla uyumlu olur mu merak ediyorum? Ve işlemcim ekran kartına yeter mi?
  19. O

SSD ve HDD yi aynı anda kullanabilme

Alacağım SSD 240 gb olduğu için pek klonlama yapmayı düşünmüyorum sadece bir kaç oyun için kullanacağım. Cevabın için teşekkür ederim.
  20. O

SSD ve HDD yi aynı anda kullanabilme

Arkadaşlar merhaba umarım konuyu yanlış bi yere açmıyorumdur. Bir sorum olucak. Yakın zamanda SSD almayı düşünüyorum laptop'uma ama alıcağım ssd'yi bilgisayarımın hdd yerine takıcam windows'uda ssd'ye kurucam. HDD'yide dvd-rom bölümüne takıcam. Ben bu hdd yi sıfırlamadan taksam windows'u kurulu...
Top Bottom