Arama sonuçları: *

1. T

ethernet kablosunda bilgisayar sınırlandırma yapar mı

merhabalaar bilgisayarım biraz eski . şuan türknet üyesi oldum ve yeni ethernet kablosu almayı düşünüyorum cat6 almayı düşnüyorum ama bilgisayarımn maximum değerlerini görebileceğim bir yer var mı bant genişliği ve aktarım hızı için
  2. T

ram alıcam ama anakartım kötü oyunlarda fps yi arttırır mı

https://www.vatanbilgisayar.com/ga-h61m-s2pv-intel-h61-soket-1155-ddr3-1333mhz-sata-20-usb-20-vgadvi-anakart.html anakart modelim yukarıdaki gibi ve maksimum 1333 mhz yi destekliyor. şuanda 6 gb ramim var 4+2 olarak. ben bunların yerine 2 tane 8+8 almak istiyorum. ama maksimum 1333 mhz yi...
  3. T

amazondan ürün almak güvenli mi

amerikadan satılan bir ürün o yüzden içim biraz rahat etmiyor yol uzun ve ne olur bilemiyorum
  4. T

amazon dan ürün alma

kargoya bile verilmedi mi
  5. T

amazondan ürün almak güvenli mi

şu ürünü almak istiyorum ama yurtdışından ve uzaktan geleceği için içimde bir süphe var. sizce sıkıntı olur mu güvenilir midir...
  6. T

amazon dan ürün alma

amerikadan gelicek galiba ürün ürün de karışma kaybolma durumu gibi sorunlar çıkar diye bir his var içimde bide ne kadar hızlı geliyor bilginiz var mı
  7. T

amazon dan ürün alma

şu ürünü almak istiyorum ama yurtdışından ve uzaktan geliyor. sizce bir sıkıntı olur mu güvenilir midir...
  8. T

sizce hangi mouse alayım

arkadaşlar yakın bir süre içinde mouse alıcam bütçeme uygun 3 tane mouse belirledim ve kararsız kaldım. yardımınıza ihtiyacım var genelde fps oyunları oynuyorum. bunların bana uygun olacağını düşündüm. Rampage Cinder SMX-R125 Rampage Triumph SMX-R65 Logitech G203 Lightsync sizce hangisini...
Top Bottom