Arama sonuçları: *

1. Y

Acil naylon staj için iş yeri / bilişim

Merhaba bilişim son sınıf öğrencisiyim naylon staj yapabileceğim bir yer arıyorum universite hazirliğındayim iş yeri çok kötü bir yer 11 saat çalışıyoruz yeni iş yeride bulamıyorum
  2. Y

Oyunu yavaş yavaş hizlandirma kodu unity

merhaba arkadaşlar ben flappy bird ayarinda bı oyun yaptım oyunun kademe kademe hızlanıp sonrada imkansız hale gelmesini istiyorum bunu sağlayabilecek bı kod var mı araştırdım fakat bulamadım
  3. Y

15k civarı gaming laptop

agalar mühendislik kazandım hem şöyle programları kaldırıcak hemde ram 16 olacak bi laptop a ihtiyacım var rica etsem bişeyler önerir misiniz
  4. Y

10 15k arası gaming laptop

merhaba arkadaşlar mühendislik kazandım bu sene bana bi laptop lazım oyunda oynamak istiyorum programlarım da hızlı calıssın istiyorum 16 ram olursa cok iyi olur
  5. Y

Sorunun çözümünü hiç bir yerde bulmadım general Mobile e-tab4

arkadaşlar e tab4 e rom atarken bir yerdde hata yaptım ne yaptıysam bilmiyorum tableti açtığımda komut yok yazısı açılıp kapanıyor normalde durması gerek ama hep sönüp açılıyor hiçbirşey yapamıyorum ne yapıcam teşekürler
  6. Y

hiç bir yerde çözümünü bulamadığım e tab4 hatası

arkadaşlar e tab4 e rom atarken bir yerdde hata yaptım ne yaptıysam bilmiyorum tableti açtığımda komut yok yazısı açılıp kapanıyor normalde durması gerek ama hep sönüp açılıyor hiçbirşey yapamıyorum ne yapıcam teşekürler
  7. Y

Oyuncu laptop u onersii 30.000-25.000

Merahaba arkadaşlar bu yil iç mimarlik kazandim bana hem oyun oyniyabilcegim (sağlam bir şekilde) hemde iş yapabilecegim bı laptop lazım şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim:)
  8. Y

20.000 TL ye kadar gaming laptop onerisi

2 3 k fazla verim 3060 çıkiyim sıkıntı yok
  9. Y

İşlemciden kısıp ekran kartını na önem verebilirim free dost olmasi fark etmez formatını atarim ama 20.000 i aşmasin
  10. Y

20.000 TL ye kadar gaming laptop onerisi 1663953536 Sağlam bir laptop a ihtiyacim var mimarlik kazandim hem programları kaldirabilen hemde sağlam oyunlar oyniyabilecegim bir leptop istiyorummm
  11. Y

Pc nin düğmesine basiyorum 3 sn çalışıp kapaniuor

bilgisayarın güç düvmesine basıyorum başlıktaki gıbi olup kapanıyor ve önceden 2 3 sefer böyle yapıp alıyordu ama anakart sağlıklıyken bip sesi geliyor du ama bozulduktan sonra gelmiyordu psu yu yeni aldım psu dan şüpelenmiyorum anakart arzasımı yoksa psu arzasımı bilgisayar açılınca ben...
  12. Y

FAN'A 1-2 SANİYE ELEKTRİK GELİYOR VE SONRA KAPANIYOR.

Önceden harddisk takılı diğilken açiliyordu şimdi hiç açiliyor psu yu yeni aldım ve elimde test edecek bi ps yok psu dan olabileceğini düşünmüyorum sizce sorun anakart mı?
  13. Y

Harddisk pc nin gücünü kesiyor

Keyfe kader açıliyor 1628662000 Bide bios ekranına geçerse pc açıliyor ve geri kapanma olmuyor
  14. Y

Harddisk pc nin gücünü kesiyor

Meraba bilgisayar da harddisk olmadınmı bios ekranına fln görebiliyorum ama harddisk oldun mu 3 sn çalışıp geri gücü kesiyor ve ilk baştaki bios bip seside artık gelmiyor bunun sorunu ben anlayamadım ve 3 tane her değiştirdim gene aynı
  15. Y

bilgisayar ı açma düğmesine basiyorum bios ekranını geliyor kapaniyor acil

Bilgisayar ın açma düğmesine basiyorum ilk seferde bios ekranına geliyor sonra kapiniyor 2 defa basıyorum 2 sn açık kaliyor kapanıyor hdd lere baktım sağlam dı bu sorun olmadan önce bip diye ses geliyor bilgisayar açiliyordu şimdi bip sesi gelmiyor bazen şansa kader açiliyor o zamanda...
  16. Y

Bilgisayar a hardisk taktınmı bilgisayar kendini kapatiypr avil destek

Evet ettim ama gene aynısı malesef
  17. Y

Bilgisayar a hardisk taktınmı bilgisayar kendini kapatiypr avil destek

Bilgisayar da hardisk yokken açıliyor ama hardisk varken bios ekranında bip sesi gelmeden gücü kesiyor sorun ne bilmiyorum yarfım edermisiniz
  18. Y

Pc bios ekranına geliyor ve güç kesiyor

Ama güç kesiyor bilgisayarın
  19. Y

Pc bios ekranına geliyor ve güç kesiyor

Bios ekranına geliyor ve bip sesi gelmeden aniden güç kesiyor sonra tekrar basıyorum ve pc 1 2 sn güç veriyor ve kesiyor napsamda sorunu çözemedim ben Anakart tan şüpeheleniyorum bilgisi olan bi arkadaş varmı
Top Bottom