Arama sonuçları: *

1. C

Win10 Mavi Ekran Hatasi

merhaba arkadaslar dizustu bilgisayarimda windows 10 da bu hata geliyor ve bilgisayar acilmiyor ekrana mavi hata geliyor ve restart oluyor ayni sey tekrar oluyor nasil duzelte bilirim bunu ? system thread exception not handled yaziyor.mavi ekranda
  2. C

Bu programlari kaldirir mi?

merhaba arkadaslar elimde soyle bir bilgisayar var bilmek istiyorum bilgisayarim sizce adobe photoshop ve adobe illustrator gibi programlarin 2020 surumunu filan kaldirir mi rahat calisirmi ? Simdiden tesekkurlee yardimlar icin.
  3. C

bu ssd modeli nedir?

yanlış şey bu resime bakın koyduğum giriş usb gibi bir şey koyduğuğum resime dikkatli bakın lütfen.
  4. C

bu ssd modeli nedir?

resimdeki hard diskin girişi tam ayrı bakarmısınıbz lütfen bu üründen hepsiburadada falan bulup ata bilirmisiniz modrl farklı olsada olud giriş aynı olsun yeter şimdiden teşekkürler.ben bulamadımda.
  5. C

bu ssd modeli nedir?

merhaba arkadaşlar şu resimde bulunan hard disk geçti elime bunun modeli ne yani dizüstü hard diskleri sata diyorlar ya buna ne diyorlar her hangi bir siteden link atarmısınız lütfen şimdiden teşekkürler.
  6. C

Lan Birleştirici Aparat

Merhaba arkadaşlar alakası olmaya bilir ama lütfen yardımcı olursanız sevinirim elimde 2 adet ip kamera var ve bunları modeme bağlamam gerekiyor LAN kablosu ile ama mesele şu bağlayacağım modemin lan girişi 1 adet ben bu 2 adet lan kablosunu birleştirmem için bi aparat varmı sonra onu modeme...
  7. C

RX 580 için anakart ve işlemci

OC nedir anlamadım.
  8. C

Yanlış söylemişim ismini anakartı H410M Bomber galiba ismi satın alırsam uygun olur mu?
  9. C

Boş H410 uygun olmaz değil mi?
  10. C

Anladım.Anakart bu uygundur değil mi? Asus PRIME H410M-K Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
  11. C

Yani bütce tam değil arada 1 tanesini alacağım elime para geldikce sadece öyle yani pahalı istemiyorum dediğim gibi beklentimi karşılasın yeter.
  12. C

merhabalar rx 580 ekran kartı için uygun işlemci ve anakart arıyorum öyle fazla güçlü olması lazım değil normal olsun yeter gta 5 gibi oyunda 45 fps filan alırsam high da yeter.
  13. C

bilgisayar Açılmıyor (Disk Boot Failure...)

Merhaba arkadaşlar.Bir kaç gün önce bilgisayarı açdıkdan sonra böyle hata alıyorum sebebi nedir bilmiyorum format atmak istiyorum USB Belleğe format dosyası yazıp takıyorum başlatmak isteyince ekranda yazı takılı kalıyor resimdede koydum arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden...
  14. C

Ramde V farkı gereklimi?

Anladım peki neden 800mhz tavsiye ediyorsunuz aralarındakı farkı bilmiyorumda.
  15. C

Ramde V farkı gereklimi?

Anakartım P4M890-M7 TE Çıkartdığım ramlerin resmini koyacağım takacaklarımında koyacağım karıştırmamak için resimde arkasında klavye olan ramler çıkartdıklarım.Çince yazılı olanda takacağım. 1609921105 Çin sitesi : https://m.tb.cn/h.47Lx33Y?sm=47ae62
  16. C

Ramde V farkı gereklimi?

Şimdi ben v değeri düşük olanmı alayım? Eğer düşük olmayan alsam 2V farkla mesela ram çalışmazmı?
  17. C

Ramde V farkı gereklimi?

Merhaba arkadaşlar bilgisayardan bozuk ramleri çıkardım üzerinde 1.8V yazıyordu benin şimdi yeni alacağım ramler 1.5V ve ya 2.0V olsa çalışmayacakmı? Bu arada ramler DDR2.Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
  18. C

HDD min girişi nedir ?

iyi akşamlar herkese.arkadaşlar resimde koyduğum HDD nin girişinin ismi nedir yani bu ne diyiliyor buna çünkü ben bu girişli HDD için aparat alacağım yani onu USB a dönüştürecek dizüstü bilgisayara takıp içindeki dosyalara bakmam için bu yüzdende ne girişi olduğunu bilmek istiyorum üzerindede ne...
  19. C

Anakartım AM3 müdür ?

Yardımcı olan herkese teşekkürler bu arada son sorum olacak DDR2 ile DDR2 ECC arasında fark varmı?
  20. C

Anakartım AM3 müdür ?

Bu arada ben ramde satın alacağımda bilgisiayrın üzerinden söktüğüm ramın üzerinde 1.8V yazıyordu şimdi benim alacağım ramde 1.8V mı olması gerekiyor bu arada resimide koyacağım ramin sizce bu ram DDR3 mü ? 1609868254 Atdığınız listede bakıyorumda sağda mesela 65W felan yazıyor onların Power...
Top Bottom