Arama sonuçları: *

1. ASRININHO

Rampage Kb-r52 vs Sarftech K50

Sarftech t60 almak %20 şanslık bir kumar gibidir. Birinde bir aya bozulur diğerinde yıllarca sağlam kalır, ancak klavyenin switchleri dünyanın en dandik switchi ve bir kaç ay kullanabilmek bile çok büyük bir şans.
  2. ASRININHO

Ps5 ile PC aynada valorant oynayabilir mi

Neden?
  3. ASRININHO

Öncelikle, sarftech'in sattığı mekanik klavyeler'in switch en dandiklerinden seçiliyor. Sarftech'in iki tane klavyesini kullandım ve ikiside 1 ayda bozuldu. Şimdi rampage klavyelere gelelim. Daha önce onlarca rampage klavye kullandım hepside hızlı hızlı bozuluyordu. Rampage markasının kaliteli...
  4. ASRININHO

İki üründe çöp, https://www.hepsiburada.com/redragon-k509-dyaus-7-renk-arkadan-aydinlatmali-oyun-klavyesi-p-HBV000018WXHM?magaza=Adak%20Bili%C5%9Fim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.41.3 bunu alın.
  5. ASRININHO

Bilgisayarım açılamadan kapanıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım açılamadan kapanıyor. RAM'lerin yerlerini değiştirdim gene olmadı. Video atacağım. Videodaki bip sesi CD-ROM'dan geliyor bu arada. Video linki Sistem Bilgilerim : RAM : Kingston KVR16N11 8 Gb DDR3 1600 mhz ram Ekran Kartı : Asus GT 730 Anakart : Asus...
Top Bottom