Arama sonuçları: *

1. K

Xampp Hazır Kod Açma

Hazır olarak bir site var xamppı kurdum fakat nasıl localde açılır bilmiyorum. Xamppın dizininde htdocsa ekledim ve apache ve mysql i açtım fakat sitede buraya atıyor
  2. K

Ekran Kartım boşa mı çalışıyor?

Tabi hemen atayım
  3. K

:D kullanılmıyor bide şuan
  4. K

89 90 ları görüyor ama çalışmıyor gözüküyor. Az önce de mavi ekran yedim kod: nvlddmkm.sys diye
  5. K

İyi günler bilgisayarımda sadece opera açıkken bile ısınıyor ve Lenovo Vantage da da ekran kartı full çalışıyor gözüküyor. Sorunun çözümü nedir bilen var mıdır? Lenovo Legion 5i pro i7-11800h rtx 3060
  6. K

Yardım GTA 4 grafik ayarı sorunu

teşekkür ederim işe yaradı.
  7. K

Yardım GTA 4 grafik ayarı sorunu

Merhabalar GTA 4 te doku ayarlarını en fazla ortaya alabiliyorum. Birde oyun ekran belleğini 512 mb olarak görüyor. Nasıl düzeltebilirim? RTX 3060 / i7-11800h windows11
  8. K

100w adaptör önerisi

Merhaba arkadaşlar bende legion 5 pro var ve laptopta thunderbolt 4 var. Laptopu sadece oyun için kullanmıyorum ve 230w lık elim kadar adaptörü taşımak istemiyorum. Thunderbolt ile şarj edebilir miyim? Birde bana önerebileceğiniz güzel adaptör var mıdır?
  9. K

Yüksek işlemci hızı kullanımı

Merhabalar bilgisayar boştayken bile sürekli yüksek hızlarda çalışıyor. Güç planını da dengeliye aldım fakat düzelmedi. Bu normal bir şey mi? Yoksa çözümü olan var mı?
  10. K

Çözüldü✓ İNDİRİM RX6800XT OC 26.400TL

Arkadaşlar şuanda Amazonda RX6800xt OC 32.362 den 26.400 e düşmüş almayı planlayanlar için haber vermek istedim. https://www.amazon.com.tr/dp/B08P3KWZV7?ref_=Oct_DLandingS_D_d9c1bdc4_NA NOT: Eğer yanlış ya da sıkıntılı bir bilgi verdiysem düzeltin beni
  11. K

MSI Afterburner doğru çalışıyor mu?

Burada sanki bir sıkıntı varmış gibi GPU ve MEM neden o kadar düşükte çalışıyor? Güç planım yüksek performansta ve bu olay laptop ekran modu " Sadece Nvidia GPU" ya geçince başlıyor. RDR 2 de CPU %5 i geçmiyor GPU da % 55 i geçmiyor. Çözümü olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi? Sistem...
  12. K

Düşük GPU kullanımı var

Geçenlerde yine oldu bu olay windows güncellemesi gelmişti onu yapınca düzelmişti fakat bugün yine başladı. RTX 3060 / i7-11800H var. RDR 2'de Ultra grafiklerde oynuyorum, sistemim güncel. Laptop fişte ama ekran kartı kullanımı %45-50 arası gidip geliyor. Daha yeni başladı bu olay, normalde %98...
  13. K

Çözüldü✓ RDR 2 Düşük gpu kullanımı

Windowsa güncelleme geldi onu yaptım düzeldi :D yine de teşekkür ederim arkadaşlar. <3 1666810972 evet güncel.
  14. K

Lenovo Legion 5 pro
  15. K

Arkadaşlar merhaba rdr 2 oyununda hiçbir şey yokken bir anda gpu kullanımım 70 lere düştü arada da 35 lere falan düşüyor. Çözümü olan var mı? RTX 3060 / i7-11800h (Oyunu Epic Games ten oynuyorum.)
  16. K

Oyunda alt tab atamama

Yok atamıyorum. 1664034213 Deneneyeceğim teşekkürler.
  17. K

Oyunda alt tab atamama

Oyundayken alt tab a basınca masaüstüne gelmiyor bunun bir çözümü var mıdır?
  18. K

Çözüldü✓ Düşük CPU GPU kullanımı

RTX3060 laptop ve i7 11800h var lol de ekran kartı da işlemci de %30-50 arası çalışıyorlar bu değerler normal mi?
  19. K

RTX ekran kartı driver uyumlu değil sorunu

Evet buradan seçtim fakat olmadı 1661685055 Galiba Geforce Experience da olan game ready zaten ekran kartının driver ı ordan güncellemiştim.
  20. K

RTX ekran kartı driver uyumlu değil sorunu

Arkadaşlar yeni laptopumda rtx3060 ekran kartı var güncelleme yapacaktım fakat elle kendim bulup indirdiğimde uyumlu değildir diyor. Geforce Experience ı indirdim eğer ekran kartında bir güncelleme olursa buraya gelir mi?
Top Bottom