Arama sonuçları: *

• Users: smt57
  • Order by date
  1. S

Discord açılmıyor böyle kalıyor

Discord görseldeki gibi oluyor açılmıyor nedenini bilen varmı acaba ?
  2. S

Yardım Excalibur G770 açılmıyor

Merhaba. Gene aynı hata meydana gelmişti servise götürdüm ani elektrik kesintisi yüzünden oluyor felen dedi serviste BIOS Update yapılıp geri verdiler bana bu tekrardan başıma geldi. Şu an ne yapabilirim? BIOS Update yapmam için BIOS'a girmem gerek sanırım açılmıyor BIOS. Öneride bulunur musunuz?
  3. S

Yardım Leptopun ışığı yanıp sönüyor pc açılmıyor.

Elimde excalibur g770 var 1 hafta oldu alalı bugün sabah oyun oynuyordum şarjda değilken şarji bitti şarja taktım sonra açmaya çalıştım power ışı yanıp sönüyor sürekli ve sarja taktıgımda sarj ışı yanıp sönüyor nedeni nedir ? teknik servise götürsem yaparlarmı?
  4. S

Yardım Power tuşu yanıp sönüyor pc açılmıyor.

Elimde excalibur g770 var 1 hafta oldu alalı bugün sabah oyun oynuyordum şarjda değilken şarji bitti şarja taktım sonra açmaya çalıştım power ışı yanıp sönüyor sürekli ve sarja taktıgımda sarj ışı yanıp sönüyor nedeni nedir ? teknik servise götürsem yaparlarmı?
  5. S

Masaüstündeki yazılar uzun halde gosteriyor nedeni nedir ?

Boyle gosteriyor nedeni nedir acaba ? 1673734139 ben kısaltılmış olarak istiyorumda
  6. S

sizce bu leptop güzel mi?

ssd de var
  7. S

sizce bu leptop güzel mi?

Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? SIFIRDAN FARKSIZ Lenovo İdeapad 320 İ5 8250U 12GB RAM 1TB HDD www.letgo.com/item/sıfırdan-farksız-lenovo-deapad-320-5-8250u-12gb-ram-1tb-hdd-iid-1620489999
  8. S

bunu almak istiyorum sizce alınır mı?

yani pc alsam monitor felen almak zor geliyor
  9. S

hocam 5-6k arası bütcem ama pc bulamıyorum
  10. S

bu notebooku almak istiyorum sizce alayım mı 5k www.letgo.com/item/lenovo-deapad-garantisi-devam-ediyor-iid-1620497639
  11. S

Yardım 6k bütcem var laptop öneride bulunun

laptop dedimde arkadaslar attilar 🤐
  12. S

Yardım 6k bütcem var laptop öneride bulunun

Arkadaşlar hem oyun valo vs.. hemde yazılım ama oyun genelikle az oynucam bana öneride bulunun ikinci elde olabilir bursa içi veya dolap
Top Bottom