Arama sonuçları: *

1. PewSyt

400 TL Bütçe ile kablosu sağlam kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablosunda dolanma yapmayan, sağlam bir kulaklık önerir misiniz?
  2. PewSyt

10.000 TL Bütçeyle Laptop Önerisi

Arkadaşlar 10k bütçeyle alınabilecek en iyi laptop nedir?
  3. PewSyt

Çok Pahalı Olmayan Termal Macun Önerisi

100 tl aşağısında.
  4. PewSyt

Çok Pahalı Olmayan Termal Macun Önerisi

Arkadaşlar çok pahalı olmayan kaliteli termal macun önerilerinizi alabilir miyim?
  5. PewSyt

Monster Abra A5 V15.8.1 alınır mı?

Dostlar yurt dışından laptop almayı planlıyoruz. Şöyle bir model buldum. 1000 Euroya tekabül ediyor. Nasıldır alınır mı? Monster Abra A5 V15.8.1 Gaming Notebook, Intel Core i7 10750H CPU, 16GB RAM, 512GB SSD, Nvidia GeForce GTX-1650Ti, Windows 10 Home 15.6'' FHD 120Hz IPS-LED-Bildschirm + Rucksack
  6. PewSyt

Max 12K bütçe ile laptop önerisi

Arkadaşlar laptop bakıyorum da max 12k bütçe ile laptop önerir misiniz?
  7. PewSyt

Gıbırnet vs Comnet hangisini tercih etmeliyim?

Dostlar yakında yeni bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Aklımda gıbırnet ve comnet var. İkisinede baktım ve altyapı sorgulamada ikisindede 80 mbps hız veriyor. Ben 35 mbpslik paket almak istiyorum. Gıbırnette 70 tl 35 mbps 6 upload veriyor. Comnette de 70 tl 35 mbps 6 upload...
  8. PewSyt

0-100 TL Mousepad Önerisi

Arkadaşlar 4 sene önce aldığım g300s mousepadim çok kötü bir hal aldı. Uygun fiyatlı bir mousepad önerebilir misiniz? Açık renk olursa sevinirim.
  9. PewSyt

Drop Plus Hayranlığı

Kulaklık kablo dolanması sorunu yaratır mı?
  10. PewSyt

Drop Plus Hayranlığı

Arkadaşlar forumda herkesin Drop Plus'u önerdiğini görüyorum. Nedir bu kulaklık, niye herkes öneriyor?
  11. PewSyt

350 TL Kulaklık Önerisi

Zaten geri aça aça temassızlık oldu JD 710'da o yüzden soruyorum.
  12. PewSyt

350 TL Kulaklık Önerisi

Drop Plus'un kablosunda dolanma sorunu yaratır mı?
  13. PewSyt

350 TL Kulaklık Önerisi

Dostlar son zamanlarda JD 710'un kablosu dolana dolana temassızlık sorunu yarattı. Bende yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. 350 TL ile kablosu sağlam olan dolanmayan iyi bir kulaklık önerir misiniz?
  14. PewSyt

A101'e gelecek olan gamepad alınır mı?

Şöyle göstereyim.
  15. PewSyt

A101'e gelecek olan gamepad alınır mı?

Dostlar 29 Ekim tarihinde a101 e piranha markalı gamepad gelecek, fiyatı 30 TL. Alınır mı, fikir alabilir miyim?
  16. PewSyt

Düşük Bütçe Gamepad Önerisi

Dostlar yakında PES2021 alacağım ve gamepad bakıyorum. Bütçem düşük 50 60 TL civarlarında bana gamepad önerebilir misiniz? Aklımda da a101 e gelen gamepadi beklemek var o nasıl bir tercih olur?
  17. PewSyt

Gamepower Ogre RGB alınır mı?

Dostlar gamepower ogre RGB modeli stoklara gelmiş. 300 TL gayet uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Sizce alınır mı?
  18. PewSyt

G213 vs MK110 Hangisi Alınmalı?

Dostlar klavye bakıyorum, G213 ile MK110 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Başka öneriniz varsa bütçem 350 TL.
  19. PewSyt

MK110 bu fiyata alınır mı?

Dostum direk klavyenin adını söyleyebilirsin, boşa uğraşa gerek yok. 1597925514 Saberda sorunlar varmış, öyle duydum, biraz tereddütteyim o yüzden.
  20. PewSyt

MK110 bu fiyata alınır mı?

Dostlar klavye araştırması yaparken forumda herkes bu klavyeyi önermiş. 289 TL'ye bu klavye değer mi? İyi klavye midir? Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçe 350 TL
Top Bottom