Arama sonuçları: *

1. S

Valorant Turnuvasında Canlı Yayın yapmak?

Selamlar okulumda bir valorant turnuvası olucak, ben de amatör olarak Twitchden canlı yayın açıyordum bu yüzden de benden turnuvayı canlı olarak sunmamı istediler. Yayını Twitch veya Youtube’dan yapıcam obs kullanmayı biliyorum. Bu tarz işler için hangi programlar kullanılıyor biliyor musunuz?
  2. S

Zarif Oyuncu Laptobu

Çoğ teşekkür ederim o zaman Asus rogun modellerini araştırmaya başlıyorum eğer senin de kafanda güzel modeller olursa buraya yazarsan çok sevinirim
  3. S

Zarif Oyuncu Laptobu

Knk kusura bakma bu piyasaya uzak kaldığım için bazı şeyleri yanlış anlatmış olabilirim zariflikten kastım monsterlar gibi ağır ve kaba olsun istemiyorum 17 inç iyi olur rtx yapay zeka için de kullanıcam amd işlemci ve 1 tb ssd olabilir. Asus Roglar beğendiğim modeller arasında. Fiyatı belirtmek...
  4. S

Zarif Oyuncu Laptobu

Arklar selam yurtdışında üni okuyorum ve laptoba ihtiyacım var yaklaşık 6 yıldır masaüstü kullandığımdan laptop piyasasına uzak kaldım kusura bakmayın fiyatı önemli değil hem çoğ ağır olmayan hem de soğutma ve performans anlamında başarılı marka ve modeller nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim :)
  5. S

Comnet vs Netspeed Hangisi?

Hocam öncelikle çok saolun çok güzel anlatmişsınız evimde ftth fiber altyapı var ve kuruluk ücreti de ödemek istemediğim için netspeede geçecem oldu ki memnun kalmadım comnete taşırım ama memnun kalırım bence. Konuyu kapatmayacam çünki süreç esnasında sana sorularım olabilir :)
  6. S

Comnet vs Netspeed Hangisi?

Selamlar comnet ve netspeed arasında kaldım. Kocaelideyim bu sebeple comnete sıcak bakıyodum ama evimde kurulum yok bu yüzden kurulum ücreti de ödemek istemiyorum. Netspeed sabit hız ve düşük ping verir mi? Çünkü yayın filan açacam. Marmara bölgesinde Netspeed kullanan varsa biraz yardımcı...
  7. S

Fiber İnternet İçin Firma Önerisi

Comnet kullanan varsa biraz anlatabilir mi?
  8. S

Fiber İnternet İçin Firma Önerisi

Arkadaşlar selam Hayırlı Ramazanlar. Öncelikle evimde ftth fiber altyapı var ve 100 mbps internet destekliyor. Şuanki internet sağlayıcımdan memnun deilim bu yüzden kurumsal bi firmaya geçicem ve fiyatlara en son geçen yıl bakmıştım şimdi bi baktım fiyatlar uçmuş hele ki türnket baya artmış...
  9. S

Haylou Gt 3 pro hangi qualcomm çipini kullanıyo?

Arasında çok bi fark var mı? Bir de bu çip telefonunda qualcomm olanlarda mı çalışıyor?
  10. S

Haylou Gt 3 pro hangi qualcomm çipini kullanıyo?

Arkadaşlar uzun zamandır haylou tws kulaklıklara bakıyorum bundan önce gt 1 xr almayı düşünüyodum ama bütcem genişledi bundan gt 3 pro alacam. İndirime girse w1 de istiyorum aslında. Gt 1 lerde qualcomm bilgileri yazıyo ama nedense gt 3 ve gt 3 pro da yok bunlarda qualcomm kullanılmadığı için...
  11. S

200₺ altı gaming mouse?

Bu hangi sensörü kullanıyor?
  12. S

200₺ altı gaming mouse?

Katar pro ile harpoon pro aynı sensörü kullanıyor
  13. S

200₺ altı gaming mouse?

Corsair harpoon pro rg nasıldır?
  14. S

200₺ altı gaming mouse?

Katar pro wireless güzel midir fiyatı da hoşuma gitti de? 1628763239 Bir de viper mini, logitech g203 ls den ne kadar iyi?
  15. S

200₺ altı gaming mouse?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır logitech g203 ls almayı düşünüyordum ama bazı yazılarda markasız sensör kullandıklarını görünce karasız kaldım bütçem max 200₺ kablosuz olursa çok iyi olur ama kablosuz olup kalite düşecekse hiç gerek yok ayrıca rgb olursa da iyi olur.
  16. S

Haylou T15 vs Gt1 XR?

Telefonum Samsung s8
  17. S

Haylou Gt 3 vs Gt 1 Xr?

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım? Benim için önemli olan ses kalitesi ve bağlanma kalitesi.
  18. S

Haylou T15 vs Gt1 XR?

Arkadaşlar sizce Haylou t15 mi gt1 xr mı? Çok fazla görüşme yapmıyorum ve benim için öncelik ses kalitesi ve telefoa bağlantısının akıcı olması. T15 te en beğendiğim şey de powerbank olarak kulanılabilmesi.
  19. S

Dedem İçin Tuşlu Telefon

Bazı kisiler imei kaydı klon telefon 1 ay sonra kapanacak filan demiş sizde böyle bir şey olur mu?
  20. S

Dedem İçin Tuşlu Telefon

Hangi siteden ve satıcıdan almıştınız acaba?
Top Bottom