Arama sonuçları: *

1. D

9 Siniflar icin YKS Soru Bankalari

Konularin ust uste birikmesini istemiyorum isledigimiz gibi konuyu bitirip tekrar ugrasmamak icin simdiden almam gerektigini fark ettim
  2. D

9 Siniflar icin YKS Soru Bankalari

Arkadaslar bir sene hazirlik okudum suanda 9. Sinifim.Yks Sayisala giricem.9. Siniflar icin onerebileceginizi guncel (Bu mufredat fln degisicekmis degisti mi bilmiyorum ama) 3 5 kitap var mi? Paragraf olur mat olur fen olur farketmez.Ihtiyacim olan orta kolay duzeyde soru bankalari oneriniz...
  3. D

Amerikadaki ekonomi hakkinda bilgi almak istiyorum

Eyaletten eyalete degistigini biliyorum fakat bilgisi olan biri bana yardimci olabilir mi?Sorularim soyle; Ortalama muhendis maasi (Bilginiz yoksa herhangi bir isin de maasi olur) Ev giderleri kiralari ne kadar? Araba kiralanmali mi satin mi alinmali? Amerikaya ilk defa giden birisi uzerinde ne...
  4. D

Amerika’da hayat nasil?

Vatandasin bzi cok ilgilendirdigini dusunmuyorum.Dedigin gibi herkes oyle degil ama cahil insan heryerde var.
  5. D

Amerika’da hayat nasil?

Dogru ama sonuc olarak tr de yasiyoruz.Hayat sartlari belli.Sunun surasinda 60 70 yil yasayip olecegiz.Bi yerden sonra hicbirsey dusunmeden hayatimi dertsiz yasamak istiyorum.
  6. D

Amerika’da hayat nasil?

Arkadaslar daha erken ama ben Amerikada yasamak istiyorum.Biraz arastirdim hepsi farkli seyler soyluyor.Acaba yasayan veya bilgisi olan biri varsa bana Amerikadaki yasam,muhendislik maaslari(bilgisi varsa), gibi seylerden bahsetmesini rica ediyorum.Bide 4 yillik universiteyi Trde okuyup yuksek...
  7. D

İngiltere’de Özel Üniversite Okunur Mu?

Ya şöyle ben ingilterede okuyup amerikada yaşamak istiyorum.Biraz araştırdım 25-30k gpb fln lisans.Yani daha 4 yıl var ama o zaman imkan olursa gitmek isterim kafama takılan şey orada son senemi okumalıyım yoksa 4 yıl mı okamılıyım
  8. D

İngiltere’de Özel Üniversite Okunur Mu?

Lise 1im.İngilterede okumak istiyorum.Mühendislik gibi bir meslek yapmak istiyorum.Burada 3 yıl okuyup son senemi ingilterede cambridge gibi bir üniversite de mi okumalıyım yoksa 4 yık boyunca ingilterede mi okumalıyım?Hangi sınavlara girmem gerekiyor? Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi?
  9. D

Playstation 5 The Crew Motorfest alınır mı?

Ya ben daha çok hikayeli oynayacağım daha ps5im gelmedi.plus alcam karşıma çıktı o da bi sorayım dedim. 1721421053 Acaba plus alıp çok sıkılırsam içindeki araba oyunlarından mı oynasm?
  10. D

Oynanamaz mı ps5te?
  11. D

Arkadaşlar ps storeda the crew motorfest şuan 499 tl.Sizce alınır mı?
  12. D

Playstation 5te PS4 oyunları var mı?

Arkadaşlar ps5 slim digital aldım daha gelmedi ben ps plus deluxe alıcam.PsApp uygulamasından baktım bazı oyunların yanında Ps4 yazısı vardı.Acaba ben o oyunları benim PSde indirip oynayabilecek miyim?Teşekkürler..
  13. D

PSN Kardeşliği Hakkında

Arkadaşlar merhaba,Ben Ps5 slim aldım.Benim arkadaşımda ps plus var ve birlikte kullanmak istiyoruz.Biraz bişeyler öğrendim fakat hala bazı sorular var kafamda. 1. Sorum:Hesaplardan oturum açtıktan sonra benim kendi hesabımda oyun indirip oynayabilmem için karşı tarafında ps5ini aktif olarak...
Top Bottom