Arama sonuçları: *

1. Serkan Can Ölker

Hdmi mı Displayportmu

evet laptobumda dp çıkışı yok sanırım hdmi kullanacağım hepinize çok teşekkürler..)
  2. Serkan Can Ölker

Hdmi mı Displayportmu

Laptopum 60 hz 2. Monitöre geçmek istiyorum yeni alacağım ekran 75 hz hdmi mı kullanmalıyım displayportmu hdmi 60 hz üstü desteklemiyo diyo duydum doğrumu yanlışmı bilmiyorum
  3. Serkan Can Ölker

WİFİ AĞLARI GÖZÜKMÜYOR

3 yıldır Windows 10 laptop kullanıcısiyım ilk defa oldu bu wifi simgesi gözukmüyor ayarlardan baktığımda bağlanılabilecek ağ bulunamıyor
  4. Serkan Can Ölker

Bilgisayar ekran karti olmadan çalışır mı

çalışır ama çok bi performans bekleme
  5. Serkan Can Ölker

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Meyve veren ağacı taşlarlar kral boşver sen takma kafay büyüyecek inşallah
  6. Serkan Can Ölker

Geforce Now avantajlı mıdır ?

Eğer internetin iyiyse kesinlikle alınır tavsiye ederim.
  7. Serkan Can Ölker

Sata SSD tavsiyesi

bütçen ne kadar?
  8. Serkan Can Ölker

5000TL Laptop önerisi

Laptop alma amacın oyun oynamak mı ? Eğer oyun oynamak değilse işlemcisi daha güçlü ve ssd kapasitesi daha yüksek bi makine bak derim
  9. Serkan Can Ölker

Obs Studio Kasma Sorunu

Aradım ama bulamadım uyardığınız için sağolun bidaha olmaz
  10. Serkan Can Ölker

5000TL Laptop önerisi

Laptop almanı önermem bence pc topla 5000 TL'ye sağlam ve ileriye dönük bi pc toplarsın ama eğer laptop almak istersen monster abra a5 ve Hp Pavilion Gaming 15-EC0006NT hp olan 5000 tl monster 5200 galiba monster alırsan biraz daha fiyat performans ekipmanları alırsın
  11. Serkan Can Ölker

Obs Studio Kasma Sorunu

Arkadaşlarınla birlikte OBS kullanarak CS-GO videoları çekmek istiyoruz ama bilgisayarım video çekerken kasıyor normal oynarken rekabetçi dust 2 de 75-90 fps alırken videoda 35-50 fpsye düşüyor bu soruna önerisi olan varmı ? Fikirlerinize ihtiyacım var...
Top Bottom