Arama sonuçları: *

1. S

Yurt dışından saat gümrüğe takılır mı

peki mesela tanıdıkla getirsem o koluna falan takıp getirse sorun olmaz değilmi veya kutulu
  2. S

Yurt dışından saat gümrüğe takılır mı

https://www.ziiiro.com/ Bu siteden yaklaşık 200 dolarlık alışveriş yapacağım saat olacak.Gümrüğe takılır mı takılırsa ne kadar gelir aşağı yukarı bilginiz var mı?
  3. S

Panasonic Lx880 led tv

Panasonic Lx880 led tv böyle bir televizyon buldum sizce iyi midir önenir misiniz
  4. S

Xiaomi 4C 2 Port 300 Mbps Router Ping Sorunu Varmıdır?

ping sorunu yok ama bence farklı bir marka bak çünkü xiaomi sorun yapıyor mesela ben port açamıyorum
  5. S

Minecraft için port açamıyorum

statik ip nedir yani ne yapmam gerekiyor
  6. S

Minecraft için port açamıyorum

Mi router 4c model kullanıyorum herşeyi denedim fakat 25565 portunu bir türlü açamıyorum yardım edebilir misiniz?
  7. S

kali linux açılmıyor

sanallaştırma açık
  8. S

kali linux açılmıyor

dün kurmayı denediğimde açılmıştı ama kuramadım şimdi kali linux hiç açılmıyor biosla alakalı olabilir mi?
  9. S

kali linux açılmıyor

microsoft storedan indirdim kali linux açtığımda "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor." diyor ne yapmam lazım
  10. S

Bluetooth gürültü önlemesi olan kulak üstü kulaklık

üniversitede kullanılacak gürültü önlemesi olan iyi bir kulaklık önerebilir misiniz? 1674033397 Tune 660 Bt Nc ve JBL Tune 510BT kulaklıklarını buldum sizce aradaki 1000tl fiyat farkına değer mi?
  11. S

Ps4 kolu için usb dongle önerisi

Ps4 kolumu pc ye bağlamak istiyorum fakat kablolardan sıkıldım ve bluetootha geçmek istiyorum önerileriniz nelerdir?Ve ayrıca 5.0 ile 5.1 arasında çok fark var mı? Yani 5.1 almaya değer mi?
  12. S

Max 240v destekleyen psu ya 250v kablo

Psu maksimum 240v destekliyor power kablosu olarak 250v kullansam sorun olur mu?
  13. S

Hangi ekran kartını tavsiye edersiniz

EVGA GeForce RTX 3070 FTW3 ULTRA GAMING LHR 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı veya ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB GDDR6 256Bit Ekran Kartı hangisi daha iyidir sizce?
  14. S

Nvidia 3000 serisinde stok fazlalığı var,fiyatlar düşüyor.

Ne zamana düşeceğini bekliyorsun?
  15. S

Gaming gen tr sorunları

Gaming gen tr hakkında epey bir kargolama yanlış parça gönderme hatta seri numarası doğru olmayan parçalar gibi sıkıntılar okudum bu siteyle tecrübesi olan var mı? veya direkt gidip mağazasından alsam sıkıntı olur mu?
  16. S

3070 veya 3070 ti tavsiye

Ama 1300 tl Ye değermi?
  17. S

3070 veya 3070 ti tavsiye

3070 + i5 12500 mü yoksa 3070 ti + i5 12400f mi 3070 ti olanda 1300 tl daha pahalıya denk geliyor 3070:Asus dual geforce RTX 3070 v2 OC 8gb 3070 ti:Asus Tuf GeForce RTX 3070 ti Oc 8gb
  18. S

Gaming gen tr güvenilir mi

Tamam güvenilir ok de sorun oluyor ve müşteri hizmetlerinde sıkıntı çıkıyor diyorlar
  19. S

Gaming gen tr güvenilir mi

Normalde zaten güvendiğim bir firmaydı intel ile olan sponsorluğu ünlü youtuber\streamerlarla olan sponsorluğu güven veriyordu fakat şikayetvara girdim normalde hiç dikkate almadığım bir sitedir çünkü ismi üstünde şikayetvar fakat çoğu şikayetler aynı ve çözülememiş şikayetde çok ısınan cpu...
  20. S

Hangisni tercih etmeliyim

İ5 12400f + 3070 ti 3 fanlı mı yoksa i5 12500 + 3070 mi iki fanlı
Top Bottom