Arama sonuçları: *

1. Oneomous

Yardım Samsung S24+ için PPS destekli şarj aleti Tavsiye

Doğru seçim diye yorumladım s23de çok güzel fakat 7yıl android güncelleme çok ayrı bir detay oldu
  2. Oneomous

Yapay zeka sesli komutuysa kullanmıyorum siri çok ayrı bir şey Yapay zeka ile fotoğraf oluşturma görsel düzenlemeler felan iyi olmuş türkçe ingilizce metin çeviride hoş ve pratik olmuş onun harici bir olayı yok zaten 7 yıl android güncelleme garantiside bonus olmuş 1717429788 Samsunglarda o...
  3. Oneomous

Batarya ömrüne nasıl bakıyorsunuz ? %20/85 mantığı çok iyi fakat bu modellerde 80e çekmişler daha stabil sanırım s21de 85di bunda 80
  4. Oneomous

Valla iphone var arkadaşta 2 yıl sonra cihazın ömrü %80e düştü hızlı biter mi bilmiyorum fakat 4 yıl sonra değiştirmek çokta abartılacak bir durum değil en kötü yanında powerbank veya şarj aleti taşırsın. İphone kullananlar genelde samsungu sevmezler ama sen o kesimden değilsin galiba :D...
  5. Oneomous

S21fe vardı bende şarj soketi tam oturmuyordu zamanla temazsızlık yapıyordu ve şarj edilmiyordu 3 kkere garantiye gitti sadece yapıp yolladılar 3.den geldikten sonra hepsiburadaya yenile kampanyası ile değiştirdim telefonu çok daha malzeme kalitesi iyiydi bataryası s21feye göre baya iyi geldi...
  6. Oneomous

Şarj aleti gidip neden orjinal samsung almıyorsun ? orjinal her zaman garantidir anker felanda kaliteli marka ama orjinalinden şaşma
  7. Oneomous

Hayır ekran koruyucu ile çıkmıyor yani jelatin var ama siyah Batarya sıkıntılı derken ?
  8. Oneomous

S23 FE mi Poco F6 mı?

S21fe almıştım eğer öyleyse s23felerde o zaman hiç bulaşma
  9. Oneomous

Steam Dayz oyununa 900 tl verilir mi

Ya siz dayz oynamadınız veya gray zone oynamadınız 1716610297 Oyun çok zor zombiden ziyade açık dünyada loot yapıp savaşmak ve hayatta kalmaya çalışmak zombi oyunlarını sevmen bunu seveceğin anlamına gelmiyor bence 900tl etmez fakat türüne göre tek olduğu için edebilir silahların gerçekçiliği...
  10. Oneomous

Samsung S24 mü S24 Plus mı ?

Değişim olmadığını iade etmem gerektiğini söylediler bu konuda destekleri 0 Bende iade etmek istemedim eskiyi yenile kampanyası ile aldığım için memnunum çok kötü renk değilmiş Bu arada almak isteyen olursa hafif ısınıyor tek eksisi o diyebilirim şuana kadar her şey iyi
  11. Oneomous

S24+ S23+ F6 Pro Telefon Önerisi

7 yıl güncelleme demek çok farklı
  12. Oneomous

Renk değişim işine girsem mi bilemedim
  13. Oneomous

Kargoda olduğu için olmuyor maalesef
  14. Oneomous

Yanlışlıkla siyah sipariş vermişim mor düşünüyordum 1716488911 Şimdide çok kararsız kaldım değişim süreciyle uğraşmak istemiyorum ama siyahta çok klasik geliyor
  15. Oneomous

Samsung S21Fe şarj sorunu yabancı destek var mı

Benim onla alakalı değil ya temizlesemde düzelmiyor ve garantide sürekli parça değişimi yapılıyor
  16. Oneomous

Android samsung s24+ alınır mı?

Telefonu özellik olarak bilmiyorum ama kamera tasarımını yaparlarken keşke kötü fotoğraf çekseymişti daha düzgün tasarımda çıkarsalarmıştı dedirtti valla
  17. Oneomous

Anladım 1716406659 Fark benim için 10bin
  18. Oneomous

Arkadaşlar sizce hangisin almalıyım arada 10bin civarı bir fark var değer mi ? Değeceğini düşünüyorum tek problem exynos işlemciler fakat 3. nesiller daha iyi diyorlar
  19. Oneomous

Samsung S21Fe şarj sorunu yabancı destek var mı

Değiştirtebildin mi 3.kez yolladım pazartesi bu sebeple değişim yapamayacaklarını söylediler. Telefon gelsin telefon yenileme kampanyası ile s24+ alıcam
  20. Oneomous

Kioxia 500gb sağlık uyarısı verdi. Yeni SSD'ye ihtiyacım var.

Klip alma dediğin alt f10 mu eğer öyleyse bende de açık sanmıyorum ama sık sık alıp siliyorsanız onla alakalıdır muhtemelen
Top Bottom