Arama sonuçları: *

1. cabuk cevap lazim

Oynaya basıyorum ama oyunu açmıyor normalde oynayabiliyordum

Cdproject yok galiba bende, masaüstü kisayoldanda açılmadı
  2. cabuk cevap lazim

Oynaya basıyorum ama oyunu açmıyor normalde oynayabiliyordum

Yaz indirimi varken frostpunk aldım ve 15 saat oynadım ama şuanda "oyna" basıyorum ve çalışıyor ardından kapaniyor ve oyna seçeneği yeniden geliyor steami silip indirdim oyunu silip indirdim dosya bütünlüğünü dogruladim ama hala bir çözüm yolu bulamadım yardımcı olurmusunuz
  3. cabuk cevap lazim

Hp laptop termal macun değişikliği yaparsam garanti bozulurmu ?

Google'da aradığımda zarar vermezseniz sorun olmaz yazıyor bir başkasından duyduğuma göre oda öyle söyledi bilemiyorum
  4. cabuk cevap lazim

HP Victus 16 alınır mı?

Ekran siyah olmadığı sürece göze batmıyor. Bütçen daha fazlaysa daha HP Victus alma bence yani fazla performans istemiyorum günlük kullanım için alıyorum dersen yeterli ama oyun oynayacağım performans istiyorum dersen fan sesi rahatsız edebilir seni
  5. cabuk cevap lazim

Hp Victus 16 bilgisayarım biraz fazla ısınıyor

Teşekkürler 1717499086 1717499116 Performansta büyük bir fark olurmu
  6. cabuk cevap lazim

Nasıl kapatılıyor bilmiyorum nasıl kapatılıyor
  7. cabuk cevap lazim

Macun yenilemek garantisini bozuyormu bilmiyorum bozuyormu ?
  8. cabuk cevap lazim

Önceden aldım 38k idi fiyatı
  9. cabuk cevap lazim

Yük altına girdiği zaman performans modunda 85-95 derecelerinde gidip geliyor bana biraz anormal geldi bu normal bir durum mu ? Pc:https://app.hb.biz/gPY3bnMhv0q5 Mesela valorantta 85+ ısı oluyor
  10. cabuk cevap lazim

Lise İçin Laptop Önerisi

Oluyor ve bence rahatsız edici ama fazla göze çarpmıyor ekranı siyah bir şekilde kullanmadığın sürece görmüyorsun.
  11. cabuk cevap lazim

Yardım Laptop ekran parlaklığı

250 nit pişman etmez ama 300+ daha iyi olur bazen gerçekten daha parlak olmasını istiyorsun ama olmuyor
  12. cabuk cevap lazim

HP Victus 16 alınır mı?

Alınabilir, yük altına girmediği sürece fazla ses çıkarmıyor. Kasa yapısı iyi hissiyat veriyor ama plastikten yapıldığı için fazla dayanıklı değil. İşlemci ve ekran kartı tarafında her türlü bir öğrenciye yeterli olduğunu düşünüyorum. Oyunlarda da tatminkar bir performans sergiliyor. Alırsan...
  13. cabuk cevap lazim

Bilgisayarıma format atacağım fakat hangisini seçmeliyim bilmiyorum.

Usb taktığın zaman bios menüsünden seçmen gerekiyor eğer öyle yapmassan olmaz diye biliyorum
  14. cabuk cevap lazim

Mc da shader ile 30 fps alıyorum shader yokken 250-300

Denedim ama pek fark olmadı 1716196259 Laptop fanları fullemeden çalışıyor isinmiyordu bile 1716196501 Valorantta flan 300 düşük ayarlarda Cs2 de 250-300 arasi normalmi
  15. cabuk cevap lazim

Sildur's Vibrant shaders v1.51 Extreme-Volumetric lighting
  16. cabuk cevap lazim

İntel i7 13700h 8 gb 120 watt 4060 ekran karti 16 gb ram Hp victus 16 Shader kapalıyken 300 fps falan alıyorum ama bana normalmiş gibi gelmiyor shader açınca ise 30 fps üstüne çıkmıyor Yardımcı olurmusunuz gereken bilgileri atabilirim
  17. cabuk cevap lazim

Router bağlandığım zaman kapanıp açılıyor

Router a bağlandığım zaman kapanıp açılıyor bir hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. Modemede kablosuz olarak bağlanamıyorum kablolu şekilde bağlanabiliyorum modeme baglanmaya çalıştığımda "Kayıtlı/Şifreyi kontrol edip tekrar deneyin" yazısı çıkıyor Çözümü bilen varsa yardim edebilir mi ?
Top Bottom