Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Yeni rtx 3060 ekran kartım reset attırıyor

Arkadaşlar yardımınız için tesekkür ederim Bios ile alakalı bi durummuş. Biosu güncelledik düzeldi.
  2. S

Furmark denedim stres altında yine kapandı, Adobe Premiere Pro da render almayı denedim yine kapandı ama normal kullanımda 5-10 dk kalıyor ne zaman stres altında kalsa anlık reset atıyor
  3. S

Xigmatek Xpower 650 watt 80 plus 1662456494 Aslında mantıklı arkadaslarımda yok ve İstanbul da değilim ama AVM ye gidip vatan a bakmak olabilir ama kabul ederler mi orası ayrı tabi
  4. S

Zaten komple formatlayıp Windows u yeniden yükledim ve öyle 3060 ın driverını yükledim nereye baksam PSU diyorlar ama PSU sağlam çalışıyor ve 650watt fazlasıyla yeterli deniyor kaynaklarda bi türlü çözemedim. Bilgisayarcılarada gitmek istemiyorum saçma sapan işlemler yapıp sorunu çözmeden sadece...
  5. S

İşlemcim AMD ryzen 5 3500x ana kart msı b450 tomahawk max
  6. S

Arkadaslar iki gün önce yeni ekran kartı aldım eski ekran kartım 1050ti şimdi ki gigabyte gaming oc12gb rtx3060. Bu ekran kartını takıp en güncel sürücüsünü yüklemiş olsam da bilgisayarım 5-10 dk da bir kendini resetliyor bi türlü çözemiyorum. PSU 650 watt ama ne yaparsam yapayım olmuyor. 1050ti...
Top Bottom