Arama sonuçları: *

1. T

6000tl gtx1660 lı sistem önerisi

Farketmez ikisi de olur. SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

6000tl gtx1660 lı sistem önerisi

Arkadaşım kasa almak istiyor, ve şuanda heryer çok pahalı önerebileceğiniz 6000tl lik kasa önerileri varmıdır?Şimdiden teşekkürler herkese. SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

5500 5700tl arası sistem önerisi

Arkadaşım bilgisayar almak istiyor ve malum dolar vs ile bilgisayar fiyatları uçuşda.Her oyunu rahatca oynamak istiyor o yüzden gtx 1660 ekran kartı almak lazım.Ben elraen parva sistemini gördüm ve beğendim sizin düşünceleriniz neler?Önerebileceğiniz sistemler var mı? SM-N935F cihazımdan...
  4. T

100 tl altı telefon kulaklığı önerisi

100 tl altı telefon kulaklığı arıyorum,memnun olduğunuz modeller varsa yardımcı olur musunuz? SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Epic games ortak hesap kullanilabilirmi

Biri sanki aynı anda oynayınca da sıkıntı olmuyor demişti ama tam hatırlamıyorum. SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Epic games ortak hesap kullanilabilirmi

Bir oyunu epic gamesden alıp arkadaşımla ortak olarak oynayabilirmiyiz SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

RDR 2 Türkçe yama buldum ama çalışıyor mu bilmiyorum deneyen var mı?

:( peki teşekkürler. SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

RDR 2 Türkçe yama buldum ama çalışıyor mu bilmiyorum deneyen var mı?

https://www.turkceyamaci.com/rpg-turkce-yama/red-dead-redemption-2-turkceyama-yayinda/.html Herkese iyi bayramlar, webde dolanırken bu siteyi gördüm ve direk link vs vermişler.Deneyen varmı? SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

Rdr 2 yama ücretsiz mi gelcek?

Arkadaşlar rdr2 için yama gelcekti ancak iptali duyurulmuştu.Az önce bir site ücretsiz dağıtılacak tarzı bir şey dedi.Konudan haberi olan varmı? SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

Mekanik klavye oyundaki performansımı etkiler mi?

Arkadaşlar gayet sağlam özellikleri olan bir bilgisayarım var ve cs go ve valorant gibi oyunlar çok oynuyorum.Sıradan 50 tl lik bir klavyem var ve şunu merak ediyorum,mekanik klavye sizce oyundaki performansımı etkiler mi?Etkilerse önerebileceğiniz fiyat performans mekanik klavyeleri varmıdır...
  11. T

Oyun hesabı satan yer önerisi

Steamden daha uygun oyun satan neresi var peki,bilgin var mı? SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. T

Oyun hesabı satan yer önerisi

Arkadaşlar rdr2yi satın almak istiyorum ancak 240 lira hala yüksek bir miktar,bu yüzden güvenilir oyun hesabı alabileceğim yer önerebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler. SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. T

Steam yaz yada bahar indirimleri ne zaman gelir?

Steam yaz yada bahar indirimleri gibi büyük bir indirim dönemi tahmini ne zaman gelir?
  14. T

Türk Telekom için geçici hız yükseltme paketi var mı?

Türk telekom sınırsız 16 megabit internetim var ancak oyun indirirken çok yetersiz kalıyor, başlıkta da belirttiğim gibi 1 günlük veya haftalık geçici hız yükseltme paketi varmı?Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom