Arama sonuçları: *

1. F

🔥İndirim AMAZON PRİME ALIŞVERİŞ FESTİVALİ 8-14 EKİM

Eski amazonu beklemeyin amazon artık ülkede faailyet gösteren klasik bir pazaryeri diğer pazaryerlerinden farkı yok aynı kurallarla devam ediyor.Ne demek istediğimi önümüzdeki aylarda anlarsınız
  2. F

windows 11 etkinleşmiyor

Windows 11 versiyonu farklı kurmuş olabilirsiniz elinizdeki lisans anahtarı home için mi pro için mi kontrol edin.
  3. F

COOLER MASTER HYPER 212 BLACK NASIL SİZCE ?

Bir soğutma çözümü alırken soğutma performansı haricinde gürültü durumuna da bakın yüksek sesli bir soğutma can sıkabiliyor. Bu işlemci için çok daha uygun fiyata artic freezer 36 , deepcol ak400 veya pearless assasins tercih edilebilirdi.
  4. F

Format da problem yaşıyorum ACİL!

Kurulurken bu bilgisayara isim ver kısmında pc ye bir isim verirseniz pc yeniden başlar ve kısır döngüye girer flash bellekten önyükleme sonrası bir pc adı yazdıktan sonra usb belleği çekerseniz sorun olmaz ya da bilgisayarı windowsun koyduğu default koyduğu isimle bırakırsanız yeniden...
  5. F

🔥İndirim MSI RX 6750 XT 12GB 192 BİT 11.940 TL 🔥( 1 YILIN EN DÜŞÜK FİYATI)

AMD 7000 serisi kartların fiyatını sağlam oranda düşüyor dün mesut çevik tak çalıştır da konuşuldu vakti ve imkanı olan biraz daha beklebiliyor.
  6. F

🔥İndirim 🔥Arctic MX-6 4G 156,50₺ (N11 Hoşgeldin kodu ile)🔥

Tam tersi mx6 yüksek viskoziteye sahip olduğu için kolay pump out olmaz zaten artic bunu vurgulamak istemiş. Mx4 daha akışkan yapıda yayarak sürmek isteyenler için ideal fakat mx6 versiyonu yayarak sürmeyi düşünen arkadaşlar dikkat etsin sürmek çok zor x veya büyük nokta şeklinde sürüp soğutucu...
  7. F

🔥İndirim Kioxia G2 500 GB M.2 SSD 899 TL 🔥🔥🔥

Aynen ben de şimdi kasayı açtım zaten dram çipi görünüyor skhynix diye mevcut yani. 2. disk olarak kullanıyorum 1. diskimde 1tb olan modeli
  8. F

evet ürün dramli. şimdi yanlış olmasın tekrar kioxia programını indiricem snaırım orada görmüştüm Evet doğru 1tb modelinde 1gb 1600mhz ddr4 skhynix ram bulunuyor 512 olan mdoelde 512mb gene skhynix 1600mhz ddr4 ram var Controller : PS5012-E12 [PS5012AA] CPU Clk : 666 Flash CE : 32 Flash...
  9. F

512gb olan bu modeli yıllardır kullanıyorum çok sağlam ssd sağlığı düşmüyor hızı düşmüyor 2. ssd isteyenler iiçin güzel fırsat. Tek sıkıntısı üst slota takarsanız ve soğutucunuz yoksa ekran kartından dolayı biraz fazla ısınabiliyor fakat ısınsa bile termal kısma gibi bir durum yok.
  10. F

🔥İndirim açıl susam açıl İtopya indirim günleri başladı

Beğenmedim mendebur lemur bile bu kadar pahalısına gitmedi kapan susam kapan
  11. F

Ben de zaten aynı şeyi söylüyorum monitör uygun değil normal fiyatı diye
  12. F

❌İndirim Bitti! Lenovo Legion R27QE 27" 2k 180Hz 0.5ms Monitör Sepette 6.799TL

ya ne monitörmüş 42 sayfa oldu böyle reklamı hayatta yapamazdı.En son birisi monitör patladı demeden bu konu bitmez
  13. F

RTX 4070 Super oyunda 85 dereceyi görüyor

Sorun çıkaracak bir değerde olmasa bile normal değil fazla ısıyı düşürmek için fanların sürekli yüksek hızda çalışmak zorunda kalır hotspot sıcaklığını merak etmiştim o genel sıcaklığa göre normal umarım kasanın havalandırması iyidir 1728406014 Bu arada sürekli yeni cevap geliyor umarım yep yeni...
  14. F

Bu FSP nin hangi PSU'su

HYPER 80+ PRO serisi 3 model ile geliyor 550 650 ve 700 tek seçenek söküp görmek ne çıkarsa bahtına
  15. F

ryzen 5 7500f için kule tipi soğutucu önerisi

Pearless assasins harika soğutucu fakat tipi kayık ben umursamam dersen olur o na alternatif olan deepcool ak400 digital gene aynı fiayata bir diğer seçeneğin ise 1.199 tl ye satılan arctic freezer36 1728405199 en beğendin ve en uygun hangisiyse onu al 7500f için hepsi fazlasıyla yeterli
  16. F

İntel i5-12400f stok soğutucu yeterli olur mu? Olmazsa tavsiye verir misini?

h610m a d4 pasif soğutma dediğin yarı taraflı pasif soğutma o soğutmalar vrm için işlemciye bir faydası yok. İşlemci ile beraber gelen stok fan işlemci için yeterli fakat aşırı gürültülü ben sesinden rahatsız olmam dersen sorun yok o işlemci 90 dereceleri nadir görür fakat stok fan 50 dereceden...
  17. F

Çözüldü✓ Fiyat performans WEBCAM tavsiyesi 2024

creative live cam sync 1080p v2. Gerci son yurtdışı ticaret vergisi meselesinden sonra satışı durdu diye biliyorum 2. el bulablirsen memnun kalırsın stereo mikrofonlu uygun fiyatlı sağlam webcam
  18. F

MSI G321CUV 31.5" CURVED 1500R VA 3840X2160 UHD

evet fiyat uygun olsa olabilir zaten bu fiyatlara 165hz 1 ms daha kaliteli panneller bulunuyor
  19. F

hiç zor bulmadım daha geçen aylarda pivot 1080p LG monitör satıldı 3.999 tl ye aldım şu anda da bu monitörden yazıyorum üstelik gsync ve pivot 1728398097 Emlak ve otomobil piyasası fakrlı konular onlarda malum emlak iç işleri meseles, otomobil ise yüksek vergi ile alakalı fakat masaüstü...
Top Bottom