Arama sonuçları: *

1. adem trg

Öneri S22 18 bin tl'ye alınır mı

Oda çok pahalı alabilseydim kesinlikle alırdın
  2. adem trg

Öneri S22 18 bin tl'ye alınır mı

S22 alınır mı 18 bin TL fiyatı var kullanan varsa bi anlatabilirmi kamerası iyi mi? dün gece babam s24 ultra aldı uzun zamandır ailede samsung kullanmıyorduk baya bı gelişmiş simdi benim alacağım s22 de kamera iyi mi? birde mesela o fotoğraf çektiği zaman galeride görüntü güzelleşiyor bundada bu...
  3. adem trg

Yardım Hdd'deki oyunlarda Fps Düşüyor'mu

Ya onda sıkıntı yok zaten hikayeli oyunları atıcam sadece FPS düşmesin bana yeterli
  4. adem trg

Yardım Hdd'deki oyunlarda Fps Düşüyor'mu

Biliyorum komik bi soru ama bilmediğimden ve merak ettiğimden soruyorum yeni sistemi almaya çalışıyorum 2tb ssd olucak ama yetmez bu yanına bi 10tb bi hdd alsam hikayeli oyunları onun içine atsam fps düşürürmü
  5. adem trg

Pc için İndirim Günleri Nasıl Bulunur

Yo yo sistem toplama olucak parçalar için 1719472280 Sistem hazır ya sadece indirim bekliyorum 55k
  6. adem trg

Öneri Ucuz PC Masası Önerisi

Tamam bu işimi görür teşekkürler
  7. adem trg

Pc için İndirim Günleri Nasıl Bulunur

Bir sistem dizicem ama İndirim günleri nerelerde hangi sitelerde ve hangi günler oluyor bunları hiç bilmiyorum bilen varsa beni aydınlatsın
  8. adem trg

Yok ya bu seklde değilde mesela o monitörü sattığımız yer olmayacak kasa üstte durucak o büyüklükte bir masa arıyordum
  9. adem trg

Geniş ve uzun bir masa ariyorum düz masa olucak monitör yeri vs. Öyle şeyler olmasın en az 2 monitör ve kasa cok rahat sığsın
  10. adem trg

Yardım RTX 4070 S Vs RX 7900 Gre

Full oyun
  11. adem trg

Değilmi bencede diğer forumlara yazdım nvidia diyen oldu durumu anlattım üstteki gibi sibirlendiler :kekw:
  12. adem trg

Yardım Asus Rog Strix Scope Ii RX Vs Steels. Apex 5 Vs Rog Scooe Deluxe Rgb

Hmmm gayet iyiymiş tamam çok teşekkürler uğraştırdım seni seçimin bu klavye olucak
  13. adem trg

Şimdi bu iki kart arasında kaldım hangisi alınır bilmiyorum Nvidia dlss fsr dan daha iyi ama şu bi gerçek bu özellikleri açınca görüntü kalitem illaki düşüyor birde şöyle düşünelim bu ekran kartları 3060 4060 gibi kartlar değil yani dlss gerekli değil ki görüntüden ödün vereyim bunları...
  14. adem trg

Hava karardığında yanlış yazmışım
  15. adem trg

Hocam size zahmet hava kaldığında rgb lerin fotoğrafını atabilirmisiniz
  16. adem trg

hangisi alınır apex 5 2. El çok temiz aynı fiyatlara bulunabiliyor ama hangisinin daha iyi olduğunu bilemiyorum hangisi alınır https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-rog-strix-scope-deluxe-rog-nx-red-switch-mekanik-oyuncu-si-fiyati,1608676456.html...
  17. adem trg

Yardım Maksimum 4000TL'ye Klavye Önerir Misiniz?

Evet evet öyle
  18. adem trg

Ya türlerine pek hakim değilim açıkçası bilemiyorum sadece tkl olanlar var numpedsiz onlar hoşuma gitmiyor 1719323868 Mekanik
  19. adem trg

Bu giyatlara klavye arıyorum sadece FPS oyunları değil normal hikayeli yarış vs. Tüm oyunları oynuyorum tkl olmasın rgb güzel bir klavye öneriniz varmı
  20. adem trg

Lianli benzeri fan önerisi

Lianli nin klasik fanları çok pahalı tanesi 1100 tl filan daha ucuz bir versiyinu veya bu kasaya uyucak bir şey varmı acaba https://www.akakce.com/kasa-fani/en-ucuz-lian-li-uni-fan-sl-infinity-120-mm-argb-fiyati,76918575.html...
Top Bottom