Arama sonuçları: *

1. G

6500XT - R5 5600 İçin 500W PSU Yeterli Mi?

Yeterli ama 650w olsaydı tadından yenmezdi.
  2. G

Gigabyte g24F-2 180Hz OC sorunu

165hz ile kullandığımda hiçbir sorun yok. hem kutusundan çıkan hdmi ile denedim.Hem de Display Port ile. Kablodan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
  3. G

Gigabyte g24F-2 180Hz OC sorunu

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi. Bu model monitör bugün elime ulaştı. Şimdi kurup denediğimde 165Hz ile hiçbir sorun olmadan kullanabiliyorken kendi özelliği olan overclock açıp 180Hz'ye alınca görüntü gidip geliyor. Ekran komple siyah oluyor kapanmış gibi sonra tekrar geliyor belirli...
  4. G

Gamers arena güvenilir mi? LG UltraGear 24GN650-B Monitör

Gamersarena dan mı aldın? Bu arada kıyaslanan aoc un renk kalitesi bir tık iyi ama Lg hdr10 ve 1ms gtg ile bastırıyor bence bu açığı.Bende almayı düşünüyorum.Hoparlörünün olmaması düşündürüyor beni...
  5. G

Asus Monitör Önerisi

Hevesini kırmak istemem.Monitör şans ürünüdür ancak Asus TUFlar hakkında olumsuz yorumlar bir tık fazla.Kendimde Asus Tuf 165hz ips panel olanını aldım.Renk kalitesine tek kelime lafım yok ancak ips glow(çoğu ips panelde mevcut),ghosting sorunu ve oyunlarda 140 165fps almama rağmen 30 40 fpsymiş...
  6. G

24g2u vs xg2405 hangisi veya başka bi öneri ?

Xg2405 te de 1gtg ms mevcut.LG hdr10 özelliği var ve piyasa da yeni incelemesi az satılan yerlerde az.
  7. G

Valorant 1-2 FPS Sorunu

Sağ alttan pil ayarlarına bir bak belki sıfırlanmış olabilir.Pilde veya şarj olurken yazan yerleri performansa al.Oyunu Yüksek entegre olarak ayarla Ekran kartını kullanmıyor olabilir.Yönetici olarak çalıştır.Bunlara bir göz atabilirsin onun dışında aklıma başka bir sorun gelmedi.
Top Bottom