Arama sonuçları: *

1. M

redmi note 10 s telefon şarja takınca kasıyor

merhaba redmi note 10s telefonumun garantisi henüz bitmedi şarjda oyu nvs. oynamadım oyun neredeyse hiç oynamadım pubg vs. oynamıyorum sadece instagaram için vs. kullandım fakat şarja takınca telefonu açmaya çalışıyorum arka plan siyah aşırı geç tepki veriyor bazen tepki vermiyor veya ard arda...
  2. M

Whatsapp tek görünümlük fotoğraflar desteklenmeyen mesaj olarak görünüyor

kanka whatsapp aero gibi whatsapp apk uygulaması indirmiştim engellemişler sanırım destek de öyle dedi 1 ay civarı geçince düzeldi
  3. M

Whatsapp tek görünümlük fotoğraflar desteklenmeyen mesaj olarak görünüyor

telefonum redmi not 10 s ve whatsappta sadece gruplarda tek görünümlük fotoğrafları açabiliyorum arkadaşımın özelden attığı fotoğrafları açamıyorum desteklenmeyen mesaj olarak görünüyor ve whatsappı güncelleme sayfasına yönlendiriyor fakat zaten son sürümünde silmeyi denedim olmadı pc den giriş...
  4. M

rainbow six siege 10-0x0000000 hatası

oyuna giridğimde bu hata karşıma çıkıyor ve tamam a tıkladığımda güncelleme gerekli hatası çıkıyor fakat güncelleme yok oyun son sürümünde indir ve tekrar başlat dediğimde ise her seferinde saniye artarak gidiyor ve süre her dolduğunda güncelleme gerekli hatası tekrar geliyor bu şekilde kalıyor...
  5. M

2500 3000 ₺ arası monitör önerisi

https://www.trendyol.com/izoly/cg2456-24-144hz-1ms-full-hd-freesync-curved-gaming-oyuncu-monitoru-p-63981561
  6. M

i5 11400f ve rtx 3060 sistem alınır mı?

https://www.itopya.com/tugay-gok-skyintel-core-i5-11400fasus-geforce-rtx-3060-dual-v2-12gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdg_h19975 Bu sistemi almayi dusunuyorum sizin tavsiyeleriniz nelerdir sizce donanim arsivinin veya pch nin cikartacagi sistemleri mi beklemeliyim
  7. M

Pc almak için sizce donanım arşivi yeni sistemi beklemelimiyim

Donanim arsivi yeni sistemi cikarana kadar beklemelimiyim butcem 10-15k arası yeni sistem bu seviyeleri gecermi acaba veya cok gec mi cikar bi fikir verebilirmisiniz tesekkurler
  8. M

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Rtx rahat kullanabilecegimiz bi pc olsun abi
  9. M

Art arda tıklayınca dıt (bip) sesi geliyor

Lole giriyorum mouse ile birkac kez ard arda tiklayinca kulakliga dıt sesleri geliyor timer hatasi fln diye gordum ama alakasi bile yok sesler gelince mouse kasmaya basliyor sadece lol ve minecraft gibi oyunlarda oluyor Intel celeron 1037U 1.80 ghz Gt 210 4 gb ram Windows 7 Anakart vs. adını...
Top Bottom