Arama sonuçları: *

1. KaanErcc

Vatan bilgisayar iş görüşmesi ve mülakat

Merhabalar iş arıyordum vatan bilgisayara da başvurmuştum donanım konusunda bilgiliyimdir yarın görüşmem var görüşmede ne sorarlar veya çalışan var mı ? Maaşları vs nasıldır bilgilendirir misiniz ? Not:18 yaşındayım ve lise mezunuyum
  2. KaanErcc

Acil laptop önerisi bütçe 30k

Merhabalar oyun ve yazılım için laptop bakıyorum aşağıdaki ikisi arasında kaldım sizce hangisi ? Veya başka öneriniz var mı ? https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fa507rm-hn052-amd-ryzen-7-6800h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000022CJTT?magaza=T-GEX...
  3. KaanErcc

Yapıkredi kurye süreci saçmalığı

Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce banka kartım elime ulaştı fakat uygulamaya girdiğimde hala ekteki gibi hata alıyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanıp soruyorum hata olmadığını söylüyorlar ve çözüm bulamıyorlar. Uygulamaya erişemiyorum. Bu hatayı daha önce alan çözen var mı aranızda?
  4. KaanErcc

Yurt Dışından Ps5 Alım Hakkında Yardım

Kral banada getir 1 tane :D
  5. KaanErcc

Microless sitesinden PS5 alınır mı?

Merhaba yurt dışından ucuza alabileceğim PS5 bakıyordum bu siteye denk geldim Türkiye'ye gönderim yapıyor ve ödeme kısmında ithalat ücreti de kesiyor güvenilir midir sipariş verilir mi? https://global.microless.com/product/sony-playstation-5-digital-edition-console-international-version/
  6. KaanErcc

GTX 1650 Super ne kadar eder ?

Merhabalar elimde Asus Tuf Gtx 1650 super var ne kadar eder sizce ürünün eylülde garantisi bitiyor
  7. KaanErcc

En ucuz Ps4 nereden bulurum

Şuanda gamepass oyunlarını oynayabiliceğim yeterli bir bilgisayar bulunuyor elimde ben ps4 exc oynamak istiyorum yeni ps plus sistemiyle ve daha çok keyif veriyor nedense kişisel tabi bu :)
  8. KaanErcc

Ps4 Exclusiveleri oynamak istiyorum ve yeni ps plus sistemiyle daha da ucuza geliyor artık bu o yüzden xbox düşünmüyorum
  9. KaanErcc

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi en ucuz şekilde ps4 nasım alabilirim 2. El fiyatlarına baktığımda uçmuş gözüküyor en iyi bulabildiğim 3600 tl amazonun vs. Yurt dışından getirebiliceğim ucuza gelen yöntemleri var mıdır ?
  10. KaanErcc

Forza Horizon 5 VPN ile bağlanmak

Ön yükleme var xbox uygulamasından görebilirsiniz.
  11. KaanErcc

Forza Horizon 5 VPN ile bağlanmak

Merhabalar game pass sahibiyim internette bazı haberler gördüm vpn ile oyuna erişim sağlayanlar varmış nasıl oluyor bilgi verir misiniz 12 saat kaldı çıkmasına indirdim bekliyorum ban riski vs. var mıdır ?
  12. KaanErcc

Bu kulaklığın modeli ne ?

Merhabalar böyle bi kulaklık mevcut elimde powerini açınca kırmızı ışık yanıyor ama cihazlar da gözükmüyor bunun modeli nedir nasıl eşleştirilir ?
  13. KaanErcc

Amerika green card için şartlar

Merhabalar amcam burda 10 yıldan fazladır özel şoförlük yapıyor baya bi deneyimi var geçen sene çıkan şartlarda da ya lise mezunu ya da eğitim veya deneyim gerektiren iş gerekiyormuş fazla anlayamadım ama amcam lise mezunu değil kendi işinde baya bi süre deneyimi var green carda başvurabilir mi...
  14. KaanErcc

120 GB Ssd önerisi ?

Tr sitelerinden olursa daha iyi olur arkadaşım alıcak da aliexpress den almaz
  15. KaanErcc

120 GB Ssd önerisi ?

Selamlar ucuz ama sıkıntısız bi ssd arıyorum 120gb
  16. KaanErcc

16 yaşında iş uygulaması önerisi

Merhabalar dün bir uygulama gördüm ismi DogGo köpek gezdirme uygulaması aynı zamanda para kazanıyorsunuz 18 yaş sınırı varmış ben 16 yaşındayım benim için böyle çalışabileceğim uygulama alternatifleri var mıdır ?
  17. KaanErcc

fifa 21 tepki vermiyor güncelleyince

bendede aynısı oluyor açamıyorum oyunu diğer oyunlar açılıyor
  18. KaanErcc

GTX 1650 Super GPU belleği 8gb gözüküyor ?

Merhabalar fotoğrafda görüğünüz gibi gpu belleği 8gb gözüküyor adanmış 4GB olarak bu durumu anlayamadım açıklayabilir misiniz ?
  19. KaanErcc

120-150 TL Gamepad önerisi

aslında 360 koluna yakınım ama sizce RT,LT hassasiyetleri nasıl olur mesela forzada yavaş yavaş gaz verebilir miyim yoksa bastığım gibi son gaz mı verir ondan korkuyorum
  20. KaanErcc

120-150 TL Gamepad önerisi

https://www.trendyol.com/snopy/rampage-sg-r218-ps3-pc-x-input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-35235309?boutiqueId=316797&merchantId=108372 Bu nasıl hocam bu ucuz x360 kollarını önermiyolar bide rt,lt hassasiyetleri nasıldır
Top Bottom