Arama sonuçları: *

1. J

2000 TL Kasa Önerisi

2000 TL'ye kadar bütçem var kasa arıyorum, hava sirkülasyonu ve iyi verim alabileceğim bir kasa önerisi yapabilir misiniz?
  2. J

Yardım Corsair hs 60 pro ayarları

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-corsair-hs60-pro-surround-7-1-ca-9011214-eu-sari-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,794688375.html Kulaklığı aldım fakat ses ayarlarını nasıl yapacağımı bilmiyorum, cızırtı çok geliyor kulaklıktan, yardımcı olabilicek var mı?
  3. J

Bu Kulaklıklar Nasıl?

Bu kulaklıklar arasında kaldım , yardımcı olur musunuz arkadaşlar?
  4. J

Öneri 250-500 TL arası gaming kulaklık önerisi

Bu dönemde alınabilicek fp kulaklık arıyorum.
  5. J

FreeSync ve 1ms Kullanımını Nasıl Yapmalıyım?

Kankalar bana bi yardım edin de işimizi görek (:
  6. J

Yani bro ne demek istedin?
  7. J

144 Hz Yeni bir ürün aldım fakat FreeSync'ı açtığımda 1ms motion blur reduction kapanıyor.1 ms i açtığımda ise freesync kapanıyor.Bu normal bir şey midir yoksa ikisini birlikte kullanmanın bir ayarı var mı? Not : İlk Defa bir 144 Hz kullanıyorum fazla bilgi sahibi değilim. :) Monitörüm de bu...
  8. J

Amazon Ekstre Adresi Nedir?

Fatura neden o adrese gidiyor benim almam gerekmiyor mu?
  9. J

Amazon Ekstre Adresi Nedir?

Böyle bir adres var faturada , nedir bu adres? (ilk defa amazondan bir şey sipariş ediyorum.)
  10. J

Monitör Tavsiyesi ve Karşılaştırma

11. J

Cs Go + graph değerleri normal midir?

cs godaki +graph değerlerinde ver diye bir değer var o değer 1156 gösteriyor sabit bir sikinti yaratirmi? Arada bir drop giriyor oyuna.
  12. J

700 TL Bütçeye Kasa Önerir Misiniz?

Bütçe önemli değil psusu olmicak birde (psu mevcut bende) max bütçe 700
  13. J

700 TL Bütçeye Kasa Önerir Misiniz?

Bildiğiniz hava akimi güzel 3 fanlı iyi önerebiliceğiniz bir kasa var mı? Bütçe önemli değil psusu olmicak birde (PSU mevcut bende) max bütçe 700
  14. J

MSİ RX 580 Armor 8GB

bu ekranda gördüğünüz değerleri neye ayarlamami önerirsiniz ekran kartimin iyi çalişmasini istiyorum
  15. J

Ekran Kartı Isınma Ve Drop Sorunu

Testi fullscreen de gerçekleştirdim max 75 derece görüyor fan hizi %50 civarlarinda yani testte normal görünüyor ama bazen birden pc ye drop giriyor onuyor ve sonra kapaniyor
  16. J

sikinti değil diyorsun ama şuan topladiğim kasa her şey 0 ama ekran karti isininca drop girmeye başliyor ve sonra pc kendini kapatiyor 1593193809 testi hangi ayarlarda denemeliyim?
  17. J

yani bir kasa nin arkasainda orta boyutlarda kasa fani var işlemci fani var ayni şekilde bir de ekran kartinin iki karti var ayni şekil kasanin orta boyutlar bir açik var filtre var ve kasa üstünde büyük bir açik daha var orda da bir filtre bulunmakta
  18. J

MSI RX 580 8 GB ARMOR serisinde bir ekran kartım var ve yeni teknojiyle çalişiyor isi 55 60 dereceyi gördüğünde fanlar çalişiyor ama cs:go olsun gta v olsun bu gibi oyunlarda test yaptim (kasanın sol kısmı açık ve ekran kartına doğrulmuş bir küçük vantilatör var.) ama bunlar olsa dahi bile ekran...
  19. J

Kasa - PSU

Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W Psu o zaman bunu aliyorum gitti güzel bir psu ya benziyor
  20. J

Kasa - PSU

Peki önerebiliceğiniz uygun fiyatli bir psu var mi? 1592592213 Peki önerebiliceğiniz uygun fiyatli bir psu var mi?
Top Bottom