Arama sonuçları: *

1. P

CS.TRADE VE SWAP.GG CSGO TAKAS SİTELERİ

Arkadaşlar csgo itemlerimi takas edebileceğim bir site arıyorum bu iki site bana mantıklı geldi, bunlardan yakın zamanda takas yapan arkadaşlarımız var mıdır yani güvenilir midir bu siteler
  2. P

Oyun Birden Donuyor ve Tepki Vermiyor

Hocam canını sıkmana gerek yok w11 mi kullanıyordun
  3. P

Oyun Birden Donuyor ve Tepki Vermiyor

Hocam yazılımsal bi konu olduğunu düşünüyorum ekran kartsal bi sıkıntı yoktur format atsan sorun düzelir diye düşünüyorum
  4. P

Steam 5 dolar kısıtlaması

Başkan 7 gün beklemem lazım 1672082132 Hocam gerçekten herhangi bir platformda bu tarz bi konu hiç görmedim deneyen yok galiba ilk olacağız bakalım 1 hafta sonra göreceğiz hep beraber (yine de deneyen arkadaşımız varsa bilgilendirirse çok iyi olur) 1672082443 He hocam sen öreneğin kasalar 70tl...
  5. P

Yani sizin dediğiniz mantıklı zaten ama ben yine de benim dediğim şekilde olursa herhangi bir kesimti olmayacak kasaların parasıyla oyunu direkt alabilirm diye düşündüm mantıken benim dediğimin olabilirtesi var mıdır
  6. P

Hocam malum 5 dolar 100tl para oldu ben cüzdan kodunu hiç çekemem zaten kartıma
  7. P

Arkadaşlar steamde 5 dolar kısıtlamasını hepimiz biliyoruz sizlere bununla alâkalı bir sorum olacaktı, benim 2 sene önce açtığım steam hesabım vardı herhangi bir şekilde oyuna para yatırmadım sadece csgo oynamıştım ve kasa düşürmüşüm hesaba benim o kasaları kendi hesabıma atabilmem için 5 dolar...
Top Bottom