Arama sonuçları: *

1. B

90tl bi wifi ortalama kaç mbps olmalı

90tl bi wifi ortalama kaç mbps olmalı
  2. B

GamePad ile Metro Exodus Oynanır mı?

Gamepade yeni geçtim sizce bi fps oyunu olan metro exodus oynanabilir mi klavye mouse geri dönmek istemiyorum odayı falan gamepade göre ayarladım gamepad ile nasıl nişan alınır deneyimli olanlar varsa ne tavsiye edersiniz
  3. B

Yazılım Hakkında Merak Ettiklerim

Çok araştırma yaptım ama bişey anlamıyorum şimdi bu kodları nereye yazıyoruz ve yazdıktan sonra ne oluyor amaç ne
  4. B

Udemy Hesabından Diğer Kullanıcı Bilgilerine Erişilebilir mi?

Bi sohbet grubunda tanımadığım biri yazılım kursları için bana udemy hesap bilgilerini verdi sizce bi karı var mı yada benim cihazıma veya bilgilerime erişebilir mi bi hack vs. olabilir mi yoksa sadece iyilik mi yaptı benmi paranoyağım
  5. B

Discord yeni hesap açma

Şuanki discord hesabımı kapatırsam aynı gmail ile yeni hesap açabilirmiyim ve açarsam bu yeni hesabın tagi (#9999) farklı mı olur 1609965689 Oluyormuş tag de değişti
  6. B

150-300tl kulaklık önerisi

https://www.hepsiburada.com/rampage-r46-hostage-siyah-7-1-usb-surround-rgb-ledli-oyuncu-kulakligi-p-HBV00000YVZ69?magaza=Sarfnet&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.60.3&wt_pc=akakce.c.k.pc#...
  7. B

Kulaklık önerir misiniz

Ses kartım bozuldu bana dahili ses kartı olan kulaklık önerir misiniz James Donkey 712 dışında
  8. B

Bluetooth kulaklık kopma sorunu

Telefonda Bluetooth 4.0 var ve kulaklıkla telefon uyumlu çalışıyor, pc için usb Bluetooth adaptörü aldım ama 10 saniyede bir kopuyor neden oluyor nasıl düzeltebilirim
  9. B

Ses kartım bozuldu ne yapabilirim

Yani ses almak için ne yapabilirim usb ses kartları genelde dip ses son seste cızırtı gibi sorunlara sahip oluyor Bluetoothta gerek adaptör gerek kulaklık olarak masraflı önerdiğiniz herhangi bir ses kartı var mı ya da usb kulaklık alsam çalışır mı
  10. B

Pcde gamepad kullanan var mı

ps3 kolu benzeri olan ucuz gamepadlar pc de uyumlu çalışıyor mu xinput desteği olmamasına rağmen klasik belli başlı witcher 3 gibi oyunları oynayabilir miyim yoksa xbox programı vs kurmam şart mı (hikayeli oyunlar için ucuz gamepad önerisine açığım)
  11. B

Çözüldü✓ Ballistix 8gb ram yanına ne takabilirim

Bende 1 tane ballistix curcial 8gb ddr4 3000mhz ram var Bunun yanına ekleme yapmak istiyorum ama aynısını alma şansım yok bununla hangi 4gb ram çalışır yada çalışır mı ddr4 3000mhz olduktan sonra marka model önemli mi
  12. B

Çözüldü✓ Yüklemediğim programlar var

Denetim masası program kaldıra girdim ve yüklemediğim bi sürü şey var AMD ryzen master sdk Cfosspeed 11.07 Msi sdk Bunlar özellikle cfosspeed virüs mü ne yapmam gerekiyor (pc bi kaç aylık bi hafta önce de yeni ekran kartı taktım sadece steam ve epicten oyun indirdim)
Top Bottom