Arama sonuçları: *

1. E

Şartlı geçme nasıl oluyor?

2 dersten şartlı geçiyorum 1 dersten kaldım dd ile. Ortalamam 2.03 bütünleme sınavında kaldığım dersten daha kötü not alırsam ff olursa ortalamam ikinin altına düşer. Bütünlemeden sonra düşmesinde bir sakınca var mı? OBS'te belirsiz olarak gözüküyor. Final sonrasında mı geçti olarak değişir büt...
  2. E

Ps 5 üzerinden oturum açmalı internete nasıl bağlanılır?

Playstation 5'i nasıl oturum açılması istenen internete bağlayabilirim? Okul veya yurt interneti gibi.
  3. E

Playstation bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir mi?

Dizüstü bilgisayarlarda sadece çıkış varmış yani bilgisayarın ekranı başka bir cihaza aktarılabiliyormuş sanırım.
  4. E

Playstation bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir mi?

Playstation 5 aldım fakat yurttayım. Bilgisayar üzerinden kontrol edebilmemin bir yolu var mı?
  5. E

Eski yüklediğim yama silinmiyor

Open IV uygulamasından yapmam gerekiyormuş hallettim sonunda yardımınız için teşekkürler
  6. E

Eski yüklediğim yama silinmiyor

Gta V'e daha önce türkçe yama yapmıştım siteyi hatırlamıyorum şuan online'a girmek istiyorum fakat yamadan dolayı ban yiyebilirim. Asıl sorun ise dosyaları doğrulasam da oyunu silip tekrar yüklesem de yama gitmiyor yamayı silemiyorum. Ne yapmalıyım?
  7. E

Valorant'a Giremiyorum.

Yaptım zaten
  8. E

Valorant'a Giremiyorum.

1664703484 Arkasından da bu hata geliyor.
  9. E

Valorant'a Giremiyorum.

Valorant yükledim fakat oyuna girince atıyor ve hata veriyor. Yardımcı olur musunuz? 1664703149 Secure Boot'u açtım biostan
  10. E

Toplama Bilgisayar parça seçimi

Söylediğiniz psu yu satan bir mağaza bulamadım sadece inceheaspta vardı oda tükenmiş alabileceğim başka marka veya önerdiğinizi alabileceğim başka mağaza var mı?
  11. E

Toplama Bilgisayar parça seçimi

AMD Ryzen 3 3100 MSI GTX 1650 Super Gigabyte B450M S2H Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram(X2) Ve kasa, HDD, SSD ve UPS şunlar nasıl olur veya daha iyi bir öneriniz var mı? HDD WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk SSD Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD...
Top Bottom