Arama sonuçları: *

1. K

Toslayı kimlik doğrulamadan kullanmak.

Tosla hesabımı kullanmak istiyorum ama doğrulama zorunlu diyor bende galiba 18 yaşında olmadığım için kimliği doğrulayamıyorum bunun bir çözümü varmı?
  2. K

Paylaşımlı hesaptan rdr 2 nasıl oynanır?

ben rdr 2 nin olduğu paylaşımlı bir hesap aldım ve sonra oyunu açtığımda social club a bağlanmamı istiyor ama ben social club hesabının şifresini veya gmailini bilmiyorum social clubsız girme şansım varmı rdr 2 ye ?
  3. K

Elden ring save ini flash belleğe nasıl atarız?

Online oynamadım hiç ama bence oyun gayet güzel parasını hak ediyor.
  4. K

Elden ring save ini flash belleğe nasıl atarız?

elden ringi çevrimdışı oynuyorum ssd değiştircem elden ring save em gider diye korkuyorum save dosyasını flash belleğe atabilirmiyim
  5. K

Elden ring dex build için zırh önerisi.

Elden ring de samuray seçtim ve nagakiba aldım kıyafetsiz oynuyorum erken oyun ve dex build için zırh önerisi verebilirimisiniz.
  6. K

rx 570 den sonra hangi ekran kartı alınmalı?

tamamdır teşekkür ederim yardım için
  7. K

işlemcinin fiyatı uygun ama ekran kartının fiyatı bütçeme göre biraz fazla 2.el alsam sorun çıkarırmı acaba ekran kartı
  8. K

bütçe tam belli değil ama 5bin 6bin civarı
  9. K

benim işlemci ryzen 5 2600 ve ekran kartıda rx 570 ekran kartını 2 aya yükseltmek istiyorum hangi ekran kartını alsam daha iyi olur ve darboğaz yapmaz?
  10. K

Oyun için harddisk önerisi.

Bütçem çok olmadığından ssd almaya param yetmiyor bu yüzden harddisk almayı planlıyorum oyun için harddisk öneriniz varmı?
  11. K

god of warda işlemci 86 derece oluyor normalmi ?

İşlemcim ryzen 5 2600 god of war orta ayarlarda işlemci 86 derece oluyor normalmi sizce?
  12. K

2000 TL ye ssd önerisi.

Benim bilgisayarımın kapasitesi çok olmadığından ssd almak istiyorum.Ama ne alacağıma tam karar veremedim.Bu yüzden 2000 tl ye,m2 eğer çok iyiyse olur ama çoğunlukla sata ssd önerebilir misiniz?
Top Bottom