Arama sonuçları: *

1. Mohammad karaca

Asus laptop kargoda hasar görmüş beni arayip hasardan artık garanti dışı

Fotoğraf var ama hangi gün çekildi nasıl bilecekler 1721815007 Fotoğraf var ama hangi gün çekildi nasıl bilecekler Fotoğraflarim var ama kargodan direkt oncesinde cekmedim yani
  2. Mohammad karaca

Asus laptop kargoda hasar görmüş beni arayip hasardan artık garanti dışı

Merhaba asus zenbook s13 oled cihazim var yurtdisindan aldim ama uluslar arasi garantisi var ondan garantisi turkyede geçerli. Cihazda bir kaç sorun var ısınma kapak düzgün oturmuyor klavye ekrana iz bırakıyor sorunlar vardı garantiye göndermeye çalıştım 1 ay yakın bekledim sonunda ups gelip...
  3. Mohammad karaca

(ACIL)crucial p3 plus windows ve bios sorunu

2 tane var bende ikincide sikinti cikti neden bilmiyorum aldigimdan biri baglanti yok windows da gozukmuyor biosta sadece storage information kisminda gozukuyor her sey denedim olmadi anlamadigim birsey mi var aldigim ilk ssd sikintisizdi boyle bir sey yasamadim anakartim asus b660 plus d
  4. Mohammad karaca

kutu acik 3070 8688 tl

5. Mohammad karaca

kutu acik 3070 8688 tl

6800 icin akakcede en ucuzu 16 bin tl 1686080298 dedinizi anlamadim ben ama rx 6800 alin diyorsaniz 16 binden basliyor
  6. Mohammad karaca

kutu acik 3070 8688 tl

kutusu acik 1 garantili 3070 INNO3D twin x2 modeli icin 8688 fiyata satiliktir suan almasi mantikili mi?
  7. Mohammad karaca

itopya garanti sonrası sorun.

onceden aldigim razer viper mini de ayni sey olmustu telefonda para iadesi mi yoksa sifirini mi verelim dediler o zamanda fiyat dusmustu para iadesini aldim bildigim kadariyla normalde yenisi veriyorlar telefonda konusun yardim ederler
  8. Mohammad karaca

havya istasyonu yada seti onerisi (butce 500)

iyi bir havya seti yada istansyonu ariyorum butcem 500 max 600 yapabilirim simdiye kadar boyle birsey buldum https://www.n11.com/urun/936-istasyonlu-havya-sicaklik-isi-ayarlanabilir-istasyonlu-havya-21561633?magaza=electrima
  9. Mohammad karaca

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

20 bin 3070 ekran kartı rampage kasa Md markalı 1 tb SSD
Top Bottom